Фото: Генштаб ЗСУ

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що Україна після перемоги “має перейти до сильної контрактної армії”.

Про це прем’єр-міністр сказав на засіданні уряду у вівторок.

“Після нашої перемоги ми маємо перейти до сильної контрактної армії та одночасно надати кожному можливість отримати знання та вміння, які допоможуть у захисті країни, якщо ворог знову нападе”, – сказав Шмигаль.

За його словами, українська армія вже, безпосередньо на полі бою, переходить до стандартів НАТО: використовує натівські принципи стратегічного планування, освіти, підготовки персоналу та підрозділів, ведення війни.

“Завдяки цьому не лише стримує ворога, але й звільняє захоплені ним території”, – зазначив прем’єр.

Він нагадав, що у липні у Вільнюсі відбудеться черговий саміт НАТО і підготовка до нього вже триває.

“Готуємося до нього вже зараз. Прагнемо закріпити місце України в системі трансатлантичної безпеки”, – додав глава уряду.

Подібні

Без угорського блокування, ЄС може впровадити санкції проти РФ одразу на рік

Раніше доводилося кожні шість місяців умовляти Орбана і Фіцо підтримати обмеження

У НАТО порахували, що втрати росіян у війні проти України вже перевищили 1,4 млн вояків

Однак це не зупиняє Кремль у прагненні продовжувати бойові дії

Зеленський відреагував на відставку Стармера і назвав його “бажаним гостем” в Україні

Він подякував йому та Британії за допомогу Україні

Влада РФ приховує масштаби українських атак і масово відмовляється від сирен — СЗРУ

У тимчасово окупованому Криму загарбники вирішили взагалі не реагувати на кожен проліт безпілотника