Фото: Pixabay

Міністерство цифрової трансформації України спільно з канадською технологічною організацією eQualitie передали провайдерам в усі регіони України 172 батареї SBL, які забезпечать роботу інтернет-мережі.

Про це Мінцифри повідомляє у Telegram.

“Батареї отримали 29 провайдерів з усіх областей України. Переважно Харківської, Донецької, Київської, Житомирської, Чернігівської та Сумської. Це регіони, які мають найбільші труднощі з інтернетом через знеструмлення”, – йдеться у повідомленні.

У міністерстві пояснили, що це допоможе живити інтернет-мережі, поки немає електрики, а людям — бути на зв’язку з рідними та знати останні новини.

У Мінцифри подякували за допомогу канадській технологічній організації eQualitie, DEPS та Асоціації “Правовласників та постачальників контенту”.

Подібні

Окупований Севастополь залишився без світла після нічної атаки дронів

Місцеві кажуть про влучання у Балаклавську ТЕС

Перший пішов: ССО підтвердили знищення залізничного мосту в окупованому Криму

Йдеться про міст поблизу населеного пункту Роздольне

Влада РФ приховує масштаби українських атак і масово відмовляється від сирен — СЗРУ

У тимчасово окупованому Криму загарбники вирішили взагалі не реагувати на кожен проліт безпілотника

“Війні не видно кінця і краю”: Зеленський заявив, що навіть у росіян з’явилися претензії до Путіна

Російське суспільство дедалі більше відчуває наслідки розв’язаної Кремлем агресії