хвилина мовчання через систему оповіщення
Фото: depositphotos.com

Відтепер хвилину мовчання в Україні оголошуватиму щодня о 09:00 через гучномовці. Те саме відбуватиметься і під час пам’ятних акцій.

Як заявила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко, це частина нової системи вшанування, яка вже впроваджується.

“В Україні з 23 травня через системи оповіщення щодня звучатиме сигнал хвилини мовчання о 09:00. Також їх використовуватимуть під час загальнонаціональних пам’ятних заходів”, – повідомила вона.

Сигнал через гучномовці вмикатимуть у наступних випадках:

  • щодня о 09:00 – загальнонаціональна хвилина мовчання;
  • під час акції “Запали свічку” у четверту суботу листопада. Ця акція присвячена пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років.

“Формуємо нову культуру пам’яті. Щоденна хвилина мовчання – важлива її складова і прояв нашої поваги до полеглих Захисників і Захисниць, цивільних громадян”, – коментує прем’єрка.

Читайте також: В Україні офіційно запровадили загальнонаціональну щоденну хвилину мовчання

Подібні

Трамп заявив про готовність поновити санкції проти РФ

Оскільки наразі логістичні потоки сировини відновлено, Вашингтон готовий до цього кроку

Українці відповіли, що суспільство повинно дати захисникам держави, –  опитування “Політарени” і Active Group

Понад половина опитаних висловилася про повагу і шану стосовно ветеранів

Фінансове забезпечення мобілізованих та контрактників у ЗСУ буде однаковим, — Міноборони

Головна відмінність полягає у термінах служби та праві на звільнення

Київ досі не має затвердженого комплексного плану стійкості на наступну зиму, – Кулеба

Віце-прем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба…