Олексій Рева з мешканцями Бахмуту
Мер Олексій Рева з мешканцями Бахмуту. Фото: Олексій Рева/Facebook

У Бахмуті Донецької області, який намагаються захопити російські війська і постійно обстрілюють, досі залишаються 6,5 тис. жителів.

Про це повідомив голова міської ОВА Олексій Рева, який був мером Бахмуту більш ніж 30 років.

“Умовляння не діють… У Бахмуті залишається близько 6,5 тисяч жителів. Місто перебуває під постійними ворожими обстрілами. Ворог не шкодує нікого! Скільки будете ігнорувати небезпеку?! Евакуюйтеся!!! Збережіть найдорожче – життя! Що може бути ціннішим?”, – написав Рева.

Нагадаємо, російські окупанти 31 січня обстріляли Бахмут на Донеччині. В житловому масиві, який опинився під вогнем, загинула дитина і дорослий.

З Бахмуту Донецької області виїхало вже майже 90% мешканців, а це понад 70 тисяч осіб.

Подібні

У Білорусі оголосили “мобілізаційні навчання” в одній з прикордонних областей

Завершити заходи планують 2 липня

На Херсонщині облаштували понад 207 км антидронового захисту на стратегічних маршрутах 

Адже це збережені життя, безпечне постачання підрозділів та евакуація

Чехія передала Україні 10 навчальних літаків для майбутніх пілотів

Це суттєво знизить вартість льотної години порівняно з використанням бойової авіації

“Це ніколи не було угодою”: Рубіо заперечив наявність домовленостей між США та РФ щодо України на Алясці

Він спростував чутки про будь-які залаштункові компроміси