Фото: КМДА/Олексій Самсонов

Невідомі зламали систему електронних табло в музеї Ермітаж, що у Санкт-Петербурзі, та вивели на екрани музею інформацію про події в Бучі під час окупації навесні 2022 року.

Про це повідомили російські ЗМІ.

В повідомленнях не уточнюють, яку саме інформацію показували на екранах. Співробітники музею звернулися до поліції.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

“Зламників шукають, а Слідчий комітет Росії вирішує, як кваліфікувати інцидент”, – йдеться у повідомленні.

Наприкінці лютого 2022 року армія Росії окупувала Бучу на Київщині. Після звільнення у місті та прилеглих селах було виявлено масові поховання. Лише в одній Бучі знайшли тіла 458 загиблих, у тому числі 9 дітей. 

Нагадаємо, що моніторингова місія ООН оприлюднила звіт, в якому дослідила вбивства цивільних осіб, а точніше свавільні страти та напади на окремих осіб, що були вчинені в районах Київської, Чернігівської та Сумської областей України з 24 лютого до 6 квітня 2022 року, коли вони перебували під військовим контролем російської армії.

Подібні

Британія конфіскувала 98 тисяч тонн російської нафти і планує віддати кошти Україні, – The Telegraph

Ця ініціатива поки що перебуває на початковому етапі обговорення

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: що відомо про майора Єгора Голубова

Останні роки він очолював батальйон патрульної поліції в Краматорську та Слов’янську

Генштаб повідомив про ураження Московського центру космічного звʼязку

Підтверджено й ураження інфраструктури порту “Кавказ” у Краснодарському краї РФ

На Донеччині росіяни перейшли до тактики “випаленої землі” – нищать міста з “поясу фортець”, – NYT

Основними цілями є Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівка та Дружківка