Фото: КМДА/Олексій Самсонов

Невідомі зламали систему електронних табло в музеї Ермітаж, що у Санкт-Петербурзі, та вивели на екрани музею інформацію про події в Бучі під час окупації навесні 2022 року.

Про це повідомили російські ЗМІ.

В повідомленнях не уточнюють, яку саме інформацію показували на екранах. Співробітники музею звернулися до поліції.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

“Зламників шукають, а Слідчий комітет Росії вирішує, як кваліфікувати інцидент”, – йдеться у повідомленні.

Наприкінці лютого 2022 року армія Росії окупувала Бучу на Київщині. Після звільнення у місті та прилеглих селах було виявлено масові поховання. Лише в одній Бучі знайшли тіла 458 загиблих, у тому числі 9 дітей. 

Нагадаємо, що моніторингова місія ООН оприлюднила звіт, в якому дослідила вбивства цивільних осіб, а точніше свавільні страти та напади на окремих осіб, що були вчинені в районах Київської, Чернігівської та Сумської областей України з 24 лютого до 6 квітня 2022 року, коли вони перебували під військовим контролем російської армії.

Подібні

Зеленський попередив українців, що вночі Росія готує черговий ракетно-дроновий удар по Україні

Найчастіше об’єктом російських повітряних атак стає Київ

Туск вважає, що конфлікт Польщі і України – стратегічна помилка, яка зашкодить обом сторонам

“У політиці помилка гірша за злочин”

Чернігівська ОВА оголосила обов’язкову евакуацію з 12 сіл біля кордону

Вивезення людей планується завершити протягом двох місяців

Зеленський підтвердив нічні удари по нафтобазах у Керчі, порту “Кавказ” та російській ППО

Внаслідок ударів у Криму заборонили продаж пального цивільним