На Херсонщині підірвали кадирівців

На тимчасово окупованій території Херсонської області 20 травня вибухнув автомобіль УАЗ Patriot, у якому були четверо офіцерів так званого підрозділу російської армії “Ахмат”. Усі вони загинули.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

“Автомобіль вибухнув між Скадовськом і Антонівкою. Після цього пролунав повторний вибух — у машині здетонував боєкомплект, який перевозили окупанти”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 4 квітня у ГУР повідомляли про ліквідацію щонайменше п’ятьох “кадирівців” під час вибуху автомобіля “Тигр” на околиці тимчасово окупованого Мелітополя у Запорізькій області.

Читайте також: У Мадриді застрелили Портнова, – Reuters

Подібні

Трамп закликав Зеленського “діяти рішучіше” щодо РФ і змусити Кремль сісти за стіл переговорів, – The Kyiv Independent

Україна запропонувала організувати зустріч Зеленського та Путіна у США

Зеленський попередив уряд і дипломатів про персональну відповідальність за зрив графіків ППО

Також у пріоритеті — спільне з партнерами виробництво далекобійної зброї

Зеленський затвердив 40-денну операцію впливу на Росію для завершення війни

СБУ показує високі результати на фронті завдяки активному застосуванню дронів

Ретранслятори “Шахедів” у Білорусі не працюють з 22 червня, – Зеленський

Невідомо чи було це обладнання повністю демонтоване білоруською стороною