Шмигаль про допомогу ЄС
Фото: Telegram

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про виділення 17,5 млрд грн на будівництво захисних споруд.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram за підсумками засідання Кабміну у п’ятницю, 19 січня.

“Йдеться про 17,5 млрд грн, які будуть направлені на будівництво інженерно-технічних та фортифікаційних споруд, відповідне обладнання та систему невибухових загороджень”, – написав очільник уряду.

Читайте також: Шмигаль прокоментував ухвалення держбюджету-2024: пріоритети чітко розставлені

Кошти виділять профільним відомствам та обласним державним адміністраціям.

Раніше повідомлялося, що за останні місяці на Північному напрямку фортифікаційне обладнання смуг оборони Державного кордону України збільшили на 63%.

Зокрема, у Чернігівській області будують дві смуги оборони на найбільш небезпечних напрямках. Роботи проводить цивільна організація, а військові інженери надають необхідну методичну допомогу.

Читайте також: Шмигаль повідомив про посилення оборони Дніпропетровської області: про що йдеться

Подібні

У столиці відбувся КиївПрайд, на якому учасники нагадали про участь ЛГБТ-військових в захисті України

Водночас на Майдані незалежності проходив Марш Традиції “на захист суспільної моралі”

Смілянський пояснив, чому Зеленський відправив Навроцькому орден не “Укрпоштою”

Останні два місяці автівки “Укрпошти” блокуються польською митницею

Аналітичні центри закликали забезпечити БЕБ ресурсами для ефективної боротьби з економічними злочинами

Водночас вони просять підвищити коефіцієнт посадових окладів для Бюро

Рютте назвав головний страх Путіна щодо саміту НАТО в Анкарі 

На саміті НАТО в Анкарі члени блоку планують виконати конкретні зобовʼязання