Будь-який транспорт російських окупантів опинився під регулярними ударами українських безпілотників у тимчасово захопленій Горлівці Донецької області.
Про це у Facebook повідомила 28-ма окрема механізована бригада імені Лицарів Зимового Походу.
Полювання на техніку загарбників у їхньому глибокому тилу ведуть оператори батальйону безпілотних систем “Спалах”. Військові зазначають, що місто розташоване приблизно за 35–40 кілометрів від лінії фронту, тому раніше ворог почувався там у відносній безпеці.
“Якщо раніше ворог відносно спокійно там катався, то зараз його транспорт під регулярними ударами. Вантажівки, автівки, квадроцикли — все, що заїжджає в тимчасово окуповану Горлівку, там і згорає”, — наголосили захисники.
Нагадаємо, що нещодавно повідомлялось про те, що ЗСУ встановили вогневий контроль над трасою, яка з’єднує Росію з Кримським півостровом.
Раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що оборонні спроможності Сил оборони на передовій наразі перебувають на вищому рівні, ніж у минулі періоди, а загальна динаміка бойових дій не відповідає інтересам Кремля. За його словами, з початку року під контроль України вдалося повернути близько 590 квадратних кілометрів території, що робить українські позиції значно сильнішими, ніж у попередні роки.
Читайте також: Куп’янськ зачищений від росіян і знаходиться під контролем ЗСУ, — “Хартія”








