Хто вніс гроші за Єрмака
Скриншот з відео

Україна не готова до перемовин з Російською Федерацією щодо завершення війни, бо й досі не має достатньо озброєння, а також чітких гарантій щодо того, що російський диктатор Володимир Путін через два-три роки не нападе знову.

Про це заявив глава Офісу президента Андрій Єрмак в інтерв’ю “Суспільному”.

“Саме тому ми сьогодні говоримо з партнерами чому так важливо посилити Україну. А взагалі потрібно розбивати російські наративи, що ніби то Україна хотіла війни. Україна не хотіла її й ніяк Росію не провокувала. РФ прийшла сюди не захищати когось, адже вона не захищає навіть свою територію (Курську область). Путіну важливо продовжувати агресію на нашій території”, – заявив керівник ОП.

Єрмак зазначив, що для початку переговорів Україна повинна бути сильною, і тоді зможе говорити з РФ на рівних.

“Тому, що все, що наразі лунає з Кремля – це мова ультиматумів”, – прокоментував він.

Читайте також: The Wall Street Journal вважає, що Зеленський “делікатно натякає” на готовність до мирних переговорів

Нагадаємо, що лідер німецької демократичної опозиції, кандидат у канцлери від консервативного блоку ХДС/ХСС Фрідріх Мерц. який днями відвідав Київ, заявив, що російський диктатор Володимир Путін піде на переговори лише тоді, коли Україна зможе себе захистити.

Читайте також: Туск заявив, коли можуть розпочатися мирні переговори щодо війни в України

Подібні

ЗСУ перебили логістику ворога: під ударом опинився міст із Криму та комплекс “Панцир-С”

Під потужний удар потрапили і центри керування дронами окупантів

Армія РФ атакувала балістикою Кривий Ріг: є загиблі, багато поранених

Відомо про можливе влучання в об’єкт цивільної інфраструктури

“Плюндрування гідності неприпустиме”: у Міноборони анонсували жорсткий контроль та реформу всіх ТЦК

Приводом для цього стали резонансні інциденти в Одеському ТЦК

У Києво-Печерській лаврі після атаки відновили доступ до печер і дзвіниці

Але на території комплексу все ще тривають аварійно-рятувальні роботи