Бессент тиск Європи у санкціях проти РФ
Фото: Скриншот з відео

Міністр фінансів США Скотт Бессент заявив, що Росія, Білорусь, Куба та Північна Корея не потрапили до списку країн, щодо яких США запровадили нові мита, оскільки Сполучені Штати не торгують із ними.

Про Бессент говорив в ефірі телеканалу Fox News.

“З Росією і Білоруссю ми не торгуємо. Вони під санкціями”, – сказав він.

Неофіційна версія

Як повідомив виданню The New York Times представник Білого дому на умовах анонімності, на Кубу, Білорусь, Північну Корею та Росію взаємні тарифи Трампа не поширюються, оскільки “вони вже стикаються з надзвичайно високими тарифами, а наші раніше запроваджені санкції перешкоджають будь-якій значній торгівлі з цими країнами”.

Нагадаємо, що президент США офіційно оголосив про початок тарифної, або “торгової” війни одночасно з усіма державами світу, запровадивши мита від 10% до 50% на імпорт до США, залежно від країни походження. Трамп назвав 2 квітня “Днем звільнення Америки” і підкреслив, що він “прагне захистити Америку від іноземних товарів”.

Подібні

Україна з початку 2026 року відвоювала у Росії понад 600 кв. км, —  Сирський

У травні ЗСУ звільнили на 100 кв. км більше, ніж втратили

“Санкції” в дії: Зеленський підтвердив ураження російських арсеналів ВМФ та бази в Кронштадті

Це результати спільної роботи воїнів ЗСУ, СБУ та ГУР

Податки на посилки цього року не запровадять, – нардепка Забуранна

Завадить складність законодавчого процесу

Сирський розкритикував проведення БЗВП у військових частинах: “Ухвалені жорсткі рішення, недоторканих немає”

“Ставлення до людей – те, що принципово відрізняє нас від російського агресора”