у Мелітополі затримали підлітків
Фото: Іван Федоров/Telegram

В окупованому Мелітополі російські окупанти затримали трьох неповнолітніх за звинуваченням у роботі на українську спецслужбу.

Про це повідомив мер Іван Федоров.

“Дітей звинуватили у “роботі на СБУ”. Пропагандисти розповсюджують “легенду”: начебто хлопці організували декілька терактів. Передавали інформацію про переміщення ворожої техніки та базуванні військ. А ще, начебто, стежили за одним з колаборантів, аби закласти вибухівку у його під’їзді”, – йдеться в повідомленні.

Також рашисти заявили ніби ще двоє учасників цієї “групи” загинули під час вибуху саморобної вибухівки.

Читайте також: Поблизу Мелітополя підірвали автомобіль кадирівських бойовиків: що відомо

Подібні

У Кривому Розі вже четверо загиблих внаслідок ракетної атаки РФ

У місті оголошено День жалоби

У Кремлі казяться через втрату прихильності Трампа до РФ, але погоджуються на “діалог з Європою”

Водночас Лавров знову погрожує ударами по Києву і загрозою для іноземних дипломатів

Навроцький відреагував на заяву Зеленського про розпалювання неприязні до українців з боку Польщі

“Ця суперечка взагалі не стосується внутрішніх питань Польщі”

На Донеччині росіяни перейшли до тактики “випаленої землі” – нищать міста з “поясу фортець”, – NYT

Основними цілями є Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівка та Дружківка