транспорт в Києві повітряна тривога
Фото: ФАКТИ

У Києві сьогодні, 17 лютого весь електротранспорт відновлює свою роботу. Трамваї та тролейбуси повертаються на свої маршрути.

Про це повідомляє начальник КМВА Сергій Попко.

“Сьогодні весь електротранспорт столиці повернувся на свої маршрути! Зараз на 46-ти тролейбусних маршрутах працює 286 одиниць транспорту, а на 32-х трамвайних – 195!” – повідомив Попко.

Він нагадав, що загалом столиця жила без електротранспорту 56 днів.

Так, 23 грудня через дефіцит електроенергії робота наземного електротранспорту столиці (трамваїв та тролейбусів) була зупинена. На маршрутах наземного електротранспорту працювали автобуси.

Нагадаємо, ЗСУ збили над Київською областю повітряну кулю російських окупантів. Всього таких куль було шість.

Подібні

Німеччина виділить 300 млн євро на чеську снарядну ініціативу для України

Водночас Пісторіус подякував Празі за продовження цього проєкту

СБУ затримала бізнесмена Веселого, який фігурує на плівках “Міндіча”, – ЗМІ

На записах він обговорював з Цукерманом як отримати контроль над “Карпатнафтохімом”

В Євросоюзі пропонують обмежити право голосу для України у перші п’ять років після вступу, – Reuters

У Європі не хочуть повторення історії з блокуваннями, як це робила Угорщина

Усі країни ЄС погодили початок переговорів про вступ України з 15 червня, – фон дер Ляєн

На першій зустрічі сторони запустить роботу над базовим кластером “Основи”