П’ятниця, 15 травня, оголошена у столиці днем пам’яті за загиблими внаслідок масштабної повітряної атаки російських військ.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

Мер зазначив, що місто вшанує жертв наймасштабнішого удару дронами та ракетами, якого ворог завдав по столиці за останній час.

“Завтрашній день, 15 травня, в Києві оголошений Днем жалоби. В памʼять за жертвами наймасованішої атаки ворога на столицю”, — наголосив Віталій Кличко.

У цей день у місті будуть приспущені прапори на всіх комунальних будівлях. Таку ж процедуру рекомендовано виконати власникам будівель державної та приватної форм власності.

Читайте також: У Києві внаслідок атаки РФ кількість загиблих зросла до шістнадцяти, серед них двоє дітей

Крім того, міський голова підкреслив, що 15 травня в Києві будуть заборонені будь-які розважальні заходи.

Нагадаємо, Зеленський заявив, що РФ вдарила по Києву щойно виготовленою Х-101.

 У ніч проти 14 травня (з 18:00 ще 13 травня), одразу після атаки майже 800 БпЛА, росіяни запустили нову хвилю дронів, поєднавши їх з ракетами повітряного та наземного базування. Усього протягом ночі Повітряні сили зафіксовали 731 засіб повітряного нападу: 56 ракет і 675 БпЛА. Цю атаку назвали наймасованішою з початку повномасштабного вторгнення РФ.

Подібні

У Верховній Раді затвердили перший річний звіт БЕБ, зростання легальних виторгів у травні склало 16,2 млрд грн, – Железняк

Це майже на 2 млрд грн більше, ніж було у квітні

Прем’єр Канади помітив “зміну тону” Трампа щодо війни в Україні

Білий дім почав набагато прагматичніше оцінювати ситуацію на лінії фронту

Сибіга зустрівся у Франції з Рубіо: розповів про атаку РФ на Лавру і про успіхи України на фронті

“Ми обговорили шляхи просування мирного процесу”

Трамп заявив про намір взятися за російсько-українську війну після угоди з Іраном

За оцінкою Трампа, обидві сторони наразі виявляють готовність до діалогу