Київська мерія має план дій на випадок тривалого блекауту у Києві
Фото: ДСНС

Станом на вечір у столиці без теплопостачання залишаються 639 багатоповерхових будинків.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

За його словами, бригади комунальників та енергетиків працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше відновити подачу теплоносія до осель, які залишилися без тепла внаслідок масованих атак ворога на критичну інфраструктуру міста.

Читайте також: 710 тисяч споживачів у Києві залишаються без світла, пріоритетом є вихід на графіки, – Шмигаль

У міській владі запевняють, що відновлювальні роботи тривають цілодобово.

Також раніше Кличко заявляв, що над усуненням проблем з теплопостачанням у Києві працюють понад 1 000 комунальників.

“Столичним фахівцям допомагають бригади зі Львова, Полтави, Чернігова, Вінниці, Житомира, Миколаєва, Одеси, Рівного, Кропивницького, Київської області та деяких інших міст. А також — бригади “Укрзалізниці. Київ вдячний усім, хто підтримує та допомагає столиці в кризовій ситуації!”, – сказав він.

Нагадаємо, 22 січня стало найважчим днем для української енергосистеми після масштабного блекауту в листопаді 2022 року. Найкритичніша ситуація була у Києві, Київській області та Дніпропетровщині.

Читайте також: МВС радить зробити вдома запас їжі і води на 3-5 діб під час надзвичайного стану в енергетиці

Подібні

На Херсонщині облаштували понад 207 км антидронового захисту на стратегічних маршрутах 

Адже це збережені життя, безпечне постачання підрозділів та евакуація

Велика Британія передасть Україні 150 тисяч дронів і понад 350 ракет, включно з Patriot, — Пісторіус

Загальна вартість підтримки становить 750 мільйонів фунтів стерлінгів

Трамп подякував Путіну і Сі за “невтручання” у його війну з Іраном

“Вони могли зробити все це значно складнішим для нас”

МЗС Німеччини прогнозує, що мирні переговори Росії і України розпочнуться вже цього літа

Це стає можливим через “глухий кут” на фронті