Зруйнований залізничний вокзал у Фастові
Фото: ДСНС Київщини

Нині станція Фастів відновлює свою роботу після російського обстрілу, а згодом на цьому місці збудують новий залізничний вокзал.

Про це повідомив міський голова Фастова Михайло Нетяжук.

Відомо, що наразі заплановані роботи з часткового відновлення приміських пасажирських перевезень. За словами Нетяжука, залізничники роблять усе можливе, щоб відсьогодні сполучення з Києвом працювало у звичному режимі.

Зп результатами засідання штабу ліквідації наслідків ворожої атаки під головуванням керівника “Укрзалізниці” Олександра Перцовського ухвалено рішення про повний демонтаж пошкодженої конструкції та будівництво нового вокзалу у Фастові. Проєкт пройде процедуру публічних обговорень. до роботи над ним обов’язково будуть долучені мешканці громади.

“На час будівництва нового вокзалу на пероні буде встановлена тимчасова модульна конструкція. Нині ж для обігріву пасажирів та організації зони очікування встановлений намет. Ще раз дякуємо усім, хто долучився до ліквідації наслідків ворожого обстрілу. Впевнені, наша сила – в єдності!”, – наголосив він.

Нагадаємо, у ніч на 6 грудня РФ завдала масованого удару по Україні та зруйнувала залізничний вокзал у Фастові. Згодом у Росії знайшли чергове цинічне виправдання.

Подібні

Євросоюз виділить 75 млн євро на ремонт об’єкта “Укриття” на ЧАЕС після російських атак

Брюссель уже координує роботу з підготовки України до майбутнього опалювального сезону

Трамп відмовився звинувачувати Путіна у війні, але розгляне передачу ракетних ліцензій Києву

Він пояснив свою позицію небажанням зашкодити майбутньому переговорному процесу

Кабмін затвердив механізм виплати 3 тис. євро репарацій постраждалим від насильства окупантів

В Україні офіційно зафіксовано 398 випадків сексуального насильства, пов’язаного з війною

Майже 90% українців хочуть повного перезавантаження центральної влади після війни, – опитування

Кількість прибічників “перезавантаження” президента зросла з 23% до 67%