Туреччина готує нові контракти з РФ
Фото: сайт Газпром

Туреччина та Росія обговорюють продовження угод про постачання природного газу після 2026 року. Термін дії поточних контрактів закінчується наприкінці цього року.

Як повідомляє Bloomberg, це підтвердив міністр енергетики Туреччини Алпарслан Байрактар ​​на Бакинському енергетичному форумі в Азербайджані.

“Турецька державна компанія Botas веде переговори з російським газовим гігантом “Газпром” про поновлення імпортних контрактів”, – йдеться у повідомленні.

За його словами, потенційні обсяги та термін дії ще не узгоджені.

Нагадаємо, що у грудні 2025 року Анкара вже продовжувала два контракти з “Газпромом” на отримання газу трубопроводами “Турецький потік” та “Блакитний потік”.

Туреччина є другим за величиною ринком компанії після Китаю, оскільки вона втратила більшість клієнтів у Європі після вторгнення в Україну в 2022 році.

Читайте також: У Туреччині заявили, що не відмовляться від російського газу, попри заклики і співпрацю з США: яка причина

Подібні

Єврокомісія представила 21-й пакет санкцій проти Росії: під удар потраплять понад 30 банків

Також пропонується повністю заборонити вʼїзд до Євросоюзу російським військовим

В Україні російську виключили з переліку мов, які необхідно захищати

На російську мову тепер не поширюється дія Хартії мов нацменшин

Fire Point протестувала дешевший аналог Patriot і готується до серійного виробництва у серпні, – FT

Перше випробування FP-7.x відбулося минулого тижня та виявилося “досить успішним”

Буданов анонсував закон про спецстатус та пільги для 6 мільйонів жителів прифронтових зон

Держава готує закон про спецстатус, захист інфраструктури та бюджети прифронтових зон