збій в Резерв+
Фото: МОУ

До кінця поточного року уряд планує запустити сервіс “е-ТЦК” та розширити застосунок “Армія+”.

Про це стало відомо з проєкту програми дій уряду.

Кабмін планує до грудня завершити формування екосистеми “е-ТЦК” – комплексу цифрових сервісів для військовозобов’язаних та військовослужбовців. Таким чином хочуть зменшити навантаження на територіальні центри комплектування та перейти в електронний формат. 

Екосистема “е-ТЦК”

Наприкінці року в застосунку “Резерв+” й інших системах будуть впроваджені нові сервіси. Вони можуть зменшити щомісячне навантаження на ТЦК на 15% у розрізі кількості відвідувачів.

Цифровізація ВЛК

Також уряд готує до запуску другого етапу цифровізації військово-лікарської комісії. Медична інформаційна система буде масштабована до рівня пілотних бригад, що дозволить військовим користуватися послугами ВЛК в електронному форматі.

“Армія+” для військовослужбовців

Застосунок “Армія+” планують перетворити на щоденний помічник для військовослужбовця. У ньому будуть впроваджені наступні сервіси:

  • можливість залишити відгук на обмежену кількість предметів постачання;
  • отримання трьох важливих документів у застосунку;
  • центр нотифікацій;
  • чотири нові послуги в розділі “Плюси”.

Нагадаємо, раніше в “Резерв+” зʼявилася можливість отримати направлення на ВЛК без відвідування ТЦК. Наступним кроком обіцяли інтегрувати інформаційні системи Міноборони і МОЗ. Тобто щоб в “Резерв+” можна було самостійно обрати медичний заклад, який має контракт із НСЗУ, задля проходження огляду на придатність.

Читайте також: З Міноборони йде заступниця міністра, яка запустила “Резерв+” і “Армія+”

Подібні

У Криму знову лунали вибухи: монітори кажуть про атаку на НПЗ і електропідстанції

Супутникові знімки фіксують кілька осередків пожеж на Керченському півострові

Росіяни атакували цивільне судно біля берегів України і вбили іноземного громадянина

Судна зазнали значних пошкоджень

Сибіга повернув польську нагороду у відповідь на позбавлення Зеленського ордена Білого Орла

Дії Варшави він назвав імпульсивними та емоційними

Навроцький відреагував на заяву Зеленського про розпалювання неприязні до українців з боку Польщі

“Ця суперечка взагалі не стосується внутрішніх питань Польщі”