Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга закликав партнерів надати системи протиповітряної оборони NASAMS, HAWK або IRIS-T. 

Про це він написав у соцмережі Х.

“Масована російська ракетна атака на Україну сьогодні вранці, насамперед націлена на енергетичну систему. Росія прагне позбавити нас енергії. Замість цього ми повинні позбавити її засобів терору. Я повторюю свій заклик до термінового постачання 20 систем ППО NASAMS, HAWK або IRIS-T”, – наголосив Сибіга.

Нагадаємо, що під час чергової ракетної атаки на Україну, РФ випустила 93 ракети. Українським оборонцям вдалося збити 81. Крім того, окупанти задіяли під час атаки безпілотники. Ціллю були здебільшого теплоелектростанції ДТЕК. У компанії повідомляють про пошкодження обладнання.

Читайте також: Прикарпаття зазнало наймасованішої атаки за час повномасштабної війни: які наслідки

Подібні

У столиці відбувся КиївПрайд, на якому учасники нагадали про участь ЛГБТ-військових в захисті України

Водночас на Майдані незалежності проходив Марш Традиції “на захист суспільної моралі”

“Мадяр” підтвердив атаку на головну підстанцію окупованого Севастополя

Птахи СБС “результативно відпрацювали” 48 оперативних та планових військових цілей за ніч

Перший пішов: ССО підтвердили знищення залізничного мосту в окупованому Криму

Йдеться про міст поблизу населеного пункту Роздольне

Зеленський доручив ГУР та ЗСУ бити на випередження по російських об’єктах

Удари Сил оборони вже змусили Кремль оголити протиповітряну оборону в регіонах