Шмигаль про фінансування бригад
Фото: Кабмін

Протягом тижня планують виплатити допомогу постраждалим внаслідок підриву Каховської ГЕС. Жителі підтоплених регіонів отримають по п’ять тисяч гривень.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, Уряд, крім компенсацій за пошкоджене майно, також запускає програму одноразової допомоги постраждалим з підтоплених районів Херсонської та Миколаївської областей. Загалом на це виділили 560 мільйонів гривень.

“Також даємо доручення Міністерству соціальної політики, Міністерству з питань реінтеграції та Міністерству економіки якнайшвидше розробити проєкт рішення про порядок використання цих коштів. Для того, щоб вже у тижневий термін ми розпочали такі виплати”, – розповів Шмигаль.

Прем’єр додав, що також Кабмін проводить перемовини з міжнародними гуманітарними організаціями для виплати допомоги постраждалим.

Нагадаємо, вночі, 6 червня, РФ підірвала Каховську ГЕС, яка була замінована ще у жовтні. В зоні затоплення опинилися 80 населених пунктів.

Нещодавно стало відомо, що Кабмін виділить гроші на відновлення Херсонщини. Також на усунення наслідків катастрофи відправлять фахівців з інших областей.

Згідно з останніми даними, рівень води на Херсонщині знизився понад півметра. Однак ситуація з підтопленням населених пунктів не змінилася.

Подібні

З 2022 року було знищено та пошкоджено 24 російських Ту-22М3: це близько 70% від загальної кількості цих літаків у РФ

Останній “впав” напередодні в Іркутській області

Масовані удари дронів по Криму спровокували паливну кризу та зірвали курортний сезон, — NYT

Літній сезон відпусток у Криму зазнав краху

Мадяр анонсував розслідування щодо затримання українських інкасаторів в Угорщині: деталі заяви

Генпрокурору країни доручено “негайно цим зайнятись”

42,3% українців впевнені, що гроші на відбудову будуть розкрадені, – опитування “Політарени” і Active Group

37,9% вважають, що корупція є більшою загрозою для України, ніж агресія РФ