Вдень 6 травня російська армія вдарили по центральній частині Сум. Удар прийшовся по дитячому садку.
Про це повідомив у телеграм-каналі голова Сумської ОВА Олег Григоров.
“Двома ударними БпЛА росіяни вдарили по цивільній будівлі у центральній частині Сум. Триває рятувальна операція. Інформація щодо постраждалих та інших наслідків уточнюється. Ворожа атака продовжується”, – написав він.
Згодом в.о. Сумського міського голови Кобзаря уточнив, що йдеться про удар по дитсадку. Інформація щодо постраждалих та інших наслідків уточнюється.
Повідомляють, що під час ліквідації наслідків атаки, росіяни повторно атакували місто. Рятувальники та всі відповідні служби змушені були переривати роботу.
Раніше повідомлялося, що станом на ранок 6 травня відомо, що внаслідок атаки РФ на Дніпро загинули четверо людей. Ще 19 дістали поранення.
Перед тим, у ніч проти 5 травня армія РФ атакувала Україну дронами і ракетами. Під атаки потрапила й Київщина, Дніпро, Запоріжжя, Харків та Чернігівщина.








