Росіяни випустили новорічний ролик, в якому Санта Клауса збиває ППО
Фото: Скриншот з відео

Російські пропагандистські канали ширять новорічний ролик, у якому Санта Клауса збиває ППО. Ймовірно, це був камінь в бік НАТО.

Про це пише “Медуза”.

Зазначається, що відео опублікував зокрема телеграм-канал “Пул №3”. За сюжетом, Санта Клаус пролітає над Росією на санях, де за його спиною видно ракети, зокрема із символікою НАТО.

“Привіт, росіяни, ось ваші подарунки. З Новим роком!” Після цього Санту збиває ракета ППО, а на місці зіткнення з’являється феєрверк. Згодом у кадрі показують Діда Мороза та оператора ППО, який каже: “Все, мету знищено. Не потрібно нам нічого іноземного у нашому небі”. Наприкінці ролика росіян вітають з Новим роком”, – йдеться у повідомленні “Медузи”.

Нагадаємо, на Різдво росіяни запустили по Україні понад 180 ракет та дронів. Більшість ворожих об’єктів збила ППО.

Подібні

На Харківщині посадовці енергосектору привласнили понад 8 млн грн під час будівництва захисних споруд

Тепер їм загрожує до 12 років вʼязниці з конфіскацією майна

Понад 60 тисяч тонн боєприпасів: Зеленський назвав втрати РФ після удару по арсеналу Балтійського флоту

Арсенал знаходився поблизу Санкт-Петербурга

У G7 всі знали про підготовку Україною атаки на Московський регіон і підтримали її, – Зеленський

Він зазначив, що це вперше, коли “сімка” об’єднано підтримала Україну

Трамп переконаний, що Зеленський “непогано спраляється” у війні з Росією

Водночас він додав, що “з обох боків гине багато людей”