Міненерго про стан мережі
Фото: ДТЕК

Внаслідок ракетної атаки 26 січня російські війська поцілили в об’єкти енергетичної інфраструктури в Запорізькій області і Дніпропетровській.

Про це повідомляє пресслужба Запорізької ОВА в Telegram.

Повідомляється, що окупанти завдали 2 ракетні удари по Павлівській громаді Запорізького району. За попередніми даними, застосовувались ракети С-300.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

“Вибухами пошкоджено один з об’єктів енергетичної інфраструктури”, – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що в Дніпропетровській області були влучання і нині знеструмлено 349 будинків.

Нагадаємо, що після нічної атаки дронів, вранці 26 січня по всій території України оголошено повітряну тривогу. Росіяни влаштували масовану ракетну атаку. В кількох областях превентивно вимкнули електрику, щоб зменшити збитки в разі влучань.

Подібні

У Бельгії оголосили про підготовку до передачі Україні семи винищувачів F-16: раніше обіцяли всього чотири

Три з них вже готові виконувати бойові вильоти

Мелоні ініціювала призначення спецперемовника від ЄС для врегулювання війни РФ в Україні

Вона озвучить кандидатуру за кілька днів

Зеленський вважає, що саміт G7 приніс Україні важливі результати

Головним досягненням він визначив домовленості щодо ППО

Європейський Союз практично самотужки тримає Україну на плаву, – посолка Матернова

Надаються державні послуги, наповнюється бюджет, впроваджуються санкції проти РФ