Окупанти намагаються прорвати оборону на Сумщині
Фото: ДПСУ

Прикордонники “Фенікса” показали, як відпрацьовують по окупантах в Донецькій області.

Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.

На Донеччині пілоти РУБпАК “Фенікс” бригади “Помста” атакували ворожий РЕБ, а також знищили гармату та кілька польових складів. Зокрема, бійцям вдалося й “підсмажили” близько десятка окупантів.

На відео видно, як оборонці намагаються знищити ворога та не дати йому жодного шансу. Це вже не перша успішна бойова робота “Фенікса”.

Нагадаємо, у березні на Донеччині під прикриттям системи РЕБ Р-330 “Житель” росіяни намагалися прорватися в напрямку українських позицій. Однак безуспішно та зазнавши втрат.

Подібні

Данія припиняє видавати статус біженця українським чоловікам 23–60 років

Ці обмеження не вплинуть на дозволи на проживання, які вже були надані українцям раніше

БЕБ викрило схему нелегального бізнесу під прикриттям адвоката: пʼятьом учасникам повідомили про підозру

Детективи встановлюють усіх причетних до функціонування незаконної схеми

Українським студентам-правникам доведеться “зшивати” законодавство воєнного часу зі стандартами ЄС, — Мудра

Членство України в ЄС потребуватиме тисячі фахівців

Трамп захопився нещодавніми військовими досягненнями України під час розмови із Зеленським, — FT

Але Трампу психологічно важко сприймати Зеленського як майбутнього переможця