Дикий про Авдіївку
Скриншот з відео

На Авдіївському напрямку станом на 29 листопада російські окупанти активізували штурмові дії. Після певного “затишшя” через негоду, рашисти значно посилили артилерійські обстріли та авіаудари.

Про це розповів речник Об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун в ефірі національного телемарафону.

“Після деякого зменшення застосування дронів, артилерії та авіації, зумовленого погіршенням погоди, вчора ворог різко збільшив – приблизно у два рази, як кількість артобстрілів, так і авіаударів”, – зазначив речник.

Читайте також: В Авдіївці точаться найзапекліші за всю війну бої: подробиці від глави адміністрації

Він також зазначив, що фіксується активізація ворогом наземних піхотних атак.

“При цьому Сили оборони України, відбиваючи штурми окупантів, знищують велику кількість російської броньованої військової техніки. Місцями застосовує бронетехніку, багато з неї палять наші воїни”, – сказав Штупун.

Раніше повідомлялося, що у боях за Авдіївку армія РФ досягла незначного прогресу, намагаючись оточити місто. Разом із тим просування коштувало підрозділам РФ тисяч жертв.

Подібні

Навроцький відреагував на заяву Зеленського про розпалювання неприязні до українців з боку Польщі

“Ця суперечка взагалі не стосується внутрішніх питань Польщі”

На Донеччині росіяни перейшли до тактики “випаленої землі” – нищать міста з “поясу фортець”, – NYT

Основними цілями є Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівка та Дружківка

Зеленський доручив ГУР та ЗСУ бити на випередження по російських об’єктах

Удари Сил оборони вже змусили Кремль оголити протиповітряну оборону в регіонах

На Харківщині посадовці енергосектору привласнили понад 8 млн грн під час будівництва захисних споруд

Тепер їм загрожує до 12 років вʼязниці з конфіскацією майна