естонська розвідка про Авдіївку
Фото: Авдіївська МВЦ

Останніми днями на Авдіївському напрямку окупанти почали активніше вести наступальні дії. Б’ють по місту з великої кількості різних видів артилерії та продовжують скидати авіабомби.

Про це заявив очільник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш у коментарі 24 Каналу.

“В Авдіївці з 10 жовтня тривають, мабуть, найзапекліші бої за всю війну, починаючи ще з 2014 року. Ситуація важка. Ворог тисне на Авдіївський коксохім, промзону, село Степове”, – наголосив Барабаш.

Він також розповів, що під час штурмів російські війська використовують здебільшого піхоту, а техніку застосовують на Авдіївській промзоні, де покриття дозволяє це робити.

“Асфальт хоч і пошкоджений, але вони можуть по ньому проїхати. По флангах техніки практично немає, адже погодні умови цього не дозволяють”, – зазнаив Барабаш.

Раніше повідомлялося, що окупанти розпочали третю хвилю штурмів на Авдіївському напрямку. Українські захисники тримають оборону.

Читайте також: Поблизу Авдіївки виснажені українські підрозділи не встигають нищити орди росіян, які поступово захоплюють позиції, – WSJ

Подібні

Трамп захопився нещодавніми військовими досягненнями України під час розмови із Зеленським, — FT

Але Трампу психологічно важко сприймати Зеленського як майбутнього переможця

Українським студентам-правникам доведеться “зшивати” законодавство воєнного часу зі стандартами ЄС, — Мудра

Членство України в ЄС потребуватиме тисячі фахівців

Аналітичні центри закликали забезпечити БЕБ ресурсами для ефективної боротьби з економічними злочинами

Водночас вони просять підвищити коефіцієнт посадових окладів для Бюро

Мін’юст Німеччини закликав позбавити захисту ЄС українських чоловіків призовного віку

ЄС зважає на потребу української армії в людських ресурсах для протистояння агресії РФ