стенограма розмови Дмитрієва і Ушакова щодо плану
Фото: сайт Кремля

Перемовник російського диктатора Кирило Дмитрієв заявив про “свідоме спотворення позиції Росії” після зустрічі зі спецпосланцем президента США Стівом Віткоффом у Вашингтоні.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Глава РФПІ Дмитрієв, який вчора, 2 квітня, прибув до Вашингтона з офіційним візитом, зробив перші заяви. За його словами, є зацікавлення в збереженні напруженості та свідомо спотворюється позиція Росії, внаслідок чого намагаються зірвати будь-які кроки до діалогу зі США. Він додав, що противники бояться, що РФ та Америка знайдуть спільні точки дотику та почнуть вибудовувати співпрацю.

Також Дмитрієв зазначив, що “реальне розуміння позиції РФ відкриває нові можливості для взаємодії зі США”. За його словами, у середу та четвер він за дорученням Володимира Путіна проводить зустрічі у Вашингтоні з представниками Білого дому.

Агенція Reuters з посиланням на джерела повідомила, що Дмитрієв провів зустріч зі спецпредставником президента США Дональда Трампа Стівом Віткоффом. Про що йшлося на зустрічі – невідомо. Однак він запросив Дмитрієва до Сполучених Штатів Америки минулого тижня, після цього Білий дім доручив Держдепу Америки видати Дмитрієву короткострокочасний дозвіл на в’їзд у країну, адже той перебуває під санкціями. Поїздка Дмитрієва до США відбувається на тлі розчарування Трампа в Росії через те, що угода про припинення вогню ще не почала діяти, і в Україні, а угода про корисні копалини так не підписана.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представник Кремля Дмитрієв їде до Вашингтона на зустріч із Віткоффом. Для цього з російського посадовця зняли санкції й видали візу США.

Подібні

Зеленський назвав напрямки, де Білорусь розбудовує військову інфраструктуру для розширення війни

Вздовж українського кордону фіксується фінальний етап будівництва нових доріг

Стало відомо, скільки одиниць енергообладнання надійшло до України з початку 2026 року

Це генератори, трансформатори, модульні котельні, когенераційні установки і котли

Ретранслятори “Шахедів” у Білорусі не працюють з 22 червня, – Зеленський

Невідомо чи було це обладнання повністю демонтоване білоруською стороною

ЗСУ перебили логістику ворога: під ударом опинився міст із Криму та комплекс “Панцир-С”

Під потужний удар потрапили і центри керування дронами окупантів