Орбан про саміт Трампа з Путіним
Скриншот з відео

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан вважає свою місію на саміті ЄС виконаною. Він заявив ніби домігся виконання своїх вимог і гроші Угорщини “не будуть використані при виділенні допомоги Україні”.

Про це пише “Європейська правда”.

“Місія виконана. Кошти Угорщини не опиняться в Україні, і ми маємо механізм контролю наприкінці першого та другого року. Наша позиція щодо війни в Україні залишається незмінною: потрібне припинення вогню і мирні переговори”, – заявив Орбан.

Він нагадав, що у грудні саміт ЄС не зміг знайти рішення “двох угорських проблем”, тому він і не дав згоди на допомогу Україні.

“Ми боялися, що кошти з фондів ЄС, призначені угорцям і заблоковані Єврокомісією, рано чи пізно опиняться в Україні. І ми боялися, що ресурси будуть надаватися Україні безконтрольно на тривалий період”, – заявив Орбан.

Нагадаємо, що 1 лютого лідери ЄС подолали довготривалу опозицію Угорщини та поголили виділення макрофінансової допомоги Україні на 50 мільярдів євро. Ймовірно їм вдалося переконати Віктора Орбана зняти своє вето.

Також повідомлялося, що лідери ЄС домовились про компроміс з Угорщиною, щоб схвалити виділення Україні макрофінансової допомоги у розмірі 50 мільярдів євро, і запобігти вето з боку Віктора Орбана.

Читайте також: Йозвяк повідомив, що Угорщина не матиме права вето під час перегляду рішення щодо надання Україні допомоги від ЄС

Подібні

Зеленський підтвердив нічні удари по нафтобазах у Керчі, порту “Кавказ” та російській ППО

Внаслідок ударів у Криму заборонили продаж пального цивільним

Міноборони запровадило контракт для небойових посад у ЗСУ

Термін дії базового контракту становить 24 місяці

Армія РФ атакувала балістикою Кривий Ріг: є загиблі, багато поранених

Відомо про можливе влучання в об’єкт цивільної інфраструктури

Трамп закликав Зеленського “діяти рішучіше” щодо РФ і змусити Кремль сісти за стіл переговорів, – The Kyiv Independent

Україна запропонувала організувати зустріч Зеленського та Путіна у США