На Луганщині прикордонники взяли у полон трьох росіян
Фото: Державна прикордонна служба України

Українські захисники змогли взяти у полон трьох окупантів у Луганській області. Одним із них виявився чеченець із Грозного.

Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.

Прикордонники бригади “Гвардії наступу “Помста” взяли у полон трьох окупантів. Зазначається, що в полон потрапили:

  • мобілізований із Рязані;
  • контрактник – командир відділення з Пскова;
  • чеченець із Грозного, який кілька місяців тому підписав контракт на рік для заробітку. 

Окупанти потрапили в полон під час штурму позицій прикордонників на Луганщині. А чеченець намагався сховатися, але в пошуках безпечного укриття все одно потрапив до рук прикордонників.

“Їх було сім-вісім людей. Здався один, і сказав, що є друг, який теж вийшов через деякий час. Тож надали їм медичну допомогу, дали води і передали далі. А четверо десь там поки що “крутяться”. Їжі немає, тому рано чи пізно, вони замерзнуть або здадуться самі”, – розповів боєць з позивним “Удав”.

Нагадаємо, на Донбасі бійці Нацгвардії взяли у полон відразу сімох окупантів. Також захисники відбили спробу противника просуватися вперед.

Подібні

Генштаб повідомив про ураження Московського центру космічного звʼязку

Підтверджено й ураження інфраструктури порту “Кавказ” у Краснодарському краї РФ

Комбат постане перед судом через загибель 19 людей від удару ракети РФ по місцю шикування

1 листопада 2025 року російська ракета поцілила у місце урочистого шикування військовослужбовців

Україна підписала з Німеччиною угоду на закупівлю 600 ракет для ППО

Німеччина має ліцензію США на виробництво боєприпасів для систем Patriot

ДБР оголосило нові підозри у справі про постачання бракованих мін для Міноборони

Йдеться про понад 21 млн грн несплачених податків