план дій ЄС на випадок перемоги Орбана
Фото: Віктор Орбан/Twitter

Прем’єр-міністр Віктор Орбан заявив, що Угорщина буде поступово припиняти постачання газу в Україну. Ві має намір представити свою пропозицію на засіданні уряду 26 березня.

Про це він повідомив на своїй сторінці.

“Ми поступово припинимо постачання газу з Угорщини в Україну і будемо зберігати газ, що залишився, всередині країни. Поки Україна не постачатиме нафту, вона не отримуватиме газ з Угорщини. Оскільки Україна також атакує південний газопровід, що постачає Угорщину, нам необхідно поповнити запаси”, – оголосив Орбан.

Водночас він обіцяє скасувати обмеження “одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі”.

Читайте також: “Угорщина готова підтримати Україну, але після того, як отримає свою нафту”, – Орбан

Нагадаємо, що 17 березня, стало відомо, що Україна відновить нафтопровід “Дружба” за кошти ЄС. Адже наразі пріоритетом є забезпечення енергетичної безпеки для всіх громадян Європи. Зрештою Зеленський назвав лідерам ЄС терміни ремонту “Дружби”. Також Україна готова запропонувати Європі транзит нафти не з російських джерел.

Подібні

Корнієнко візьме участь у Конференції з питань відновлення України у Ґданську

А сам захід, замість Зеленського, очолить Свириденко

Зеленський переконаний, що Навроцький чинить як Орбан, і це погано скінчиться

Йдеться про використання української тематики у політичних інтересах

“Птахи СБС прикурили газосховище”: Мадяр заявив про масований удар по об’єктах РФ у Криму

По об’єкту відпрацювали одразу кілька підрозділів

У Криму оголосили про повне закриття порому у Керчі і заборону на продаж палива: що відомо

Також введено заборону на рух Кримським мостом. Поки лише для вантажівок