Фото: Андрій Єрмак/Telegram

Черговий обмін полоненими між Україною та Росією відбувся 16 лютого. Додому повернули 101 особу.

Про це у своєму Telegram повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

“Продовжуємо повертати українців з полону. Сьогодні додому їдуть 100 наших воїнів та один цивільний. Серед звільнених бійців – нацгвардійці, прикордонники та військові ЗСУ. 94 з них – оборонці Маріуполя, включно з 63 воїнами з “Азовсталі”, – написав він.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

Він зазначив, що багато хто з них дістав поранення різного ступеня важкості.

“Ми продовжуємо працювати, дякую команді та Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими. Повернемо додому всіх”, – наголосив Єрмак.

Нагадаємо, що в листопаді додому з російського полону повернули 36 людей.

Також повідомлялося, що на початку року Туреччина узялася модерувати обмін полоненими між Україною і РФ і заявила про готовність відкрити “гуманітарний коридор” через Стамбул.

Подібні

ЗСУ перебили логістику ворога: під ударом опинився міст із Криму та комплекс “Панцир-С”

Під потужний удар потрапили і центри керування дронами окупантів

Фон дер Ляєн пропонує обмежити тимчасовий захист для деяких категорій українців, – Spiegel

Прийом чоловіків призовного віку до країн ЄС може бути ускладнений

У Генштабі ЗСУ підтвердили повторну атаку на Московський НПЗ: зафіксовано п’ять точок горіння

Крім того, під атакою українських дронів була нафтоабаза у Ростовській області і об’єкти у ТОТ

Окупований Севастополь залишився без світла після нічної атаки дронів

Місцеві кажуть про влучання у Балаклавську ТЕС