В Одесі застрелили нападника на поліцейських
Фото: Нацполіція

В Одесі, у ніч проти 26 березня, під час перевірки документів, водій автомобіля відкрив вогонь по патрульних поліцейських, двоє з них дістали поранення. Самого водія застрелили пізніше, під час затримання.

Про це повідомили у пресслужбі Національної поліції.

“Чоловік, який стріляв у патрульних в Одесі, загинув під час затримання. Він не йшов на контакт із перемовником і під час спецоперації застосував зброю проти бійців підрозділу КОРД. Застосування сили було вимушеним – для припинення загрози життю правоохоронців”, – йдеться в офіційній заяві.

Повідомляють, що 45-річний одесит перебував у розшуку за порушення правил військового обліку. Під час перевірки документів він почав стріляти з автомата у поліцейських і втік на авто.

“Для затримання стрільця в області було введено спеціальну поліцейську операцію. Протягом кількох годин поліцейські встановили місце перебування фігуранта: він переховувався у недобудові. Під час перемовин чоловік з третього поверху почав стріляти по поліцейських, у відповідь бійці КОРД також відкрили вогонь. Фігурант загинув”, – говориться у повідомленні.

Нині на місці працює слідчо-оперативна група, про подію повідомлено ДБР та прокуратуру.

Нагадаємо, що після серії терактів проти поліцейських, які сталися від початку року в Україні, у МВС змінили алгоритм реагування на виклики.

Читайте також: На Київщині пролунали два вибухи, поранено поліцейських: що відомо

Подібні

Швейцарія хоче перейняти досвід України у використанні дронів, але є перешкода

Вікно можливостей для повноцінного технологічного партнерства між країнами не закрите остаточно

У ЄС знайшли докази підготовки солдатів РФ на базах у Китаї: питання винесуть на Раду МЗС

Таємне навчання сотень російських військових проходило на кількох базах у КНР

Армія РФ атакувала селище на Запоріжжі: загинули троє людей, є поранені

Удари КАБами прийшлися поруч із зупинкою громадського транспорту

Зеленський пояснив, навіщо написав відкритий лист Путіну: “Це ви ще не читали першу версію!”

За його словами, передати сигнали РФ не так легко, адже там блокують навіть інтернет