окупанти атакували прикордонників на мотоциклах
Скриншот з відео

На Сіверському напрямку російська армія намагалася штурмувати позиції українських сил. Для цього вони використовували мотоцикли.

Пресслужба ДПСУ оприлюднила кадри бою.

8 ліквідованих окупантів і знищені мотоцикли: невдала спроба ворожого штурму на Сіверському напрямку

“Скориставшись хмарною погодою росіяни спробували прорватися до переднього краю нашої оборони невеликими групами на мототранспорті. Однак їхні маневри вчасно зафіксували аеророзвідники з “GALA drones company” 1 прикордонної комендатури”, – йдеться у повідомленні.

Прикордонники вдарили по силах противника з безпілотників.

“Точні удари з безпілотників поставили ворога на місце: знищено 8 окупантів і кілька їхніх мотоциклів”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що днями на Торецькому напрямку окупанти штурмували ЗСУ на самокатах.

Читайте також: У ДПСУ показали, як їхня бригада “Гарт” знищила укриття окупантів на Вовчанському напрямку

Подібні

На пляжі в Одесі від осколкового поранення загинула 26-річна жінка

Інформація щодо кількості постраждалих уточнюється

Решетилова зізналася, що ще рік тому знала про знущання над військовослужбовцями у “Скелі”

Утім, результату розслідування немає й досі

ЗСУ ️уразили нафтобазу в Краснодарському краї РФ, мости і радіолокаційний комплекс ворога “Скала-М”

Ступені завданих збитків наразі встановлюються

Чернігівська ОВА оголосила обов’язкову евакуацію з 12 сіл біля кордону

Вивезення людей планується завершити протягом двох місяців