Міненерго про стан мережі
Фото: ДТЕК

У Київській області через падіння уламків дронів пошкоджена лінія електропередач. Внаслідок цього деякі місцеві жителі залишилися без світла.

Про це повідомили у Міністерстві енергетики.

“Майже півтисячі абонентів залишилися без електрики. Наразі всіх заживили за резервною лінією”, – йдеться у повідомленні.

Через технологічні порушення, які виникли на одній з ТЕЦ, у Києві тимчасово знеструмлили 75 тисяч споживачів. Також було зафіксовано відключення високовольтної мережі оператора системи передачі у Київській області.

Нагадаємо, сьогодні вночі, 20 червня, росіяни намагалися атакувати Київ “шахедами”. Однак ППО знищила усі ворожі цілі.

Читайте також: Внаслідок підриву Каховської ГЕС в Україні знову можливі відключення світла

Подібні

Президент Румунії попросив РФ обстрілювати Україну так, щоб “не нашкодити” громадянам його країни

Про необхідність припинення вогню Дан навіть не згадав

Єврокомісія анонсувала допомогу Вірменії на фоні тиску з боку РФ

“Москва використовує економічні відносини як зброю для політичного тиску”

Путін заявив, що його представник їздив у Київ і зустрічався з Зеленським

Українська сторона нібито висловила зацікавленість у контакті

Українські чоловіки мобілізаційного віку з тимчасовим захистом ЄС, не втратять цей статус, — Єврокомісія

Обмеження не торкнуться 1,15 мільйона українських чоловіків, які вже мають чинний статус тимчасового захисту в ЄС