На Херсонщині зросла кількість загиблих від підтоплення
Фото: Скриншот з відео

В одному з районів Херсона 12 червня виявили тіла жінки та чоловіка. Загалом нині відомо про 10 загиблих через підрив росіянами Каховської ГЕС.

Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін в Telegram

Він розповів, що 20 осіб – поранені, серед них п’ятеро поліціянтів та двоє рятувальників.

“Безвісти зниклими вважаються 35 людей, серед них семеро дітей”, – повідомив Прокудін.

Нагадаємо, що станом на 11 червня було відомо про п’ятьох загиблих.

Станом на ранок 12 червня рівень води на затопленій Херсонщині знизився на 64 см. Наразі показник становить 3,29 метра.

За словами Прокудіна, на лівому березі Херсонщини ситуація залишається критичною – росіяни блокують евакуацію, однак самі її не проводять. Окупанти відкривають вогонь у спину літнім і маломобільним жителям області. Проте рятувальна операція триває – з лівого берега витягли 112 людей.

Нагадаємо, вночі, 6 червня, РФ підірвала Каховську ГЕС, яка була замінована ще у жовтні. У зоні затоплення опинилися 80 населених пунктів.

Подібні

Стубб відмовився представляти Європу у майбутніх переговорах з Росією про мир в Україні

“Цим повинні керувати великі гравці”

На ЗАЕС після 15-годинного блекауту відновили зовнішнє живлення, – МАГАТЕ

Під час відключення станція була змушена покладатися на аварійні дизель-генератори

В Україні запускають першу програму підтримки культури “Тисячовесна”

Остаточний результат представлять вже 12 червня

Після атаки українських дронів, корвет “Бойкий” відновити неможливо, – експерт

Судно зазнало деформації корпусу та провалу радарних систем