На Харківщині внаслідок наїзду автомобіля на міну на території лісгоспу загинули четверо чоловіків.

Про це повідомив у Телеграмі начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

“На Харківщині залишається дуже високою мінна небезпека. На території Ізюмського лісового господарства біля с. Співаківка працівник цього господарства та ще 3 чоловіків, що їхали з ним на автомобілі, підірвалися на протитанковій міні. Всі четверо чоловіків 21-го, 39-ти, 43-х та 54-х років загинули на місці”, – повідомив начальник ОВА.

 

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

Синєгубов укотре наголосив, що ліси та лісосмуги на деокупованих територіях є дуже небезпечними через міни, залишені російськими окупантами.

Нагадаємо, на Харківщині 22 лютого ЗСУ виявили дві російські диверсійно-розвідувальні групи. Одну з них українські оборонці витіснили на територію Росії.

Подібні

Європейський бізнес минулого року сплатив 2,5 млрд євро на податки у РФ, — Yle

Повністю вийти з російського ринку спромігся лише британський харчовий гігант Unilever

На тлі конфлікту між Зеленським і Навроцьким антиукраїнські настрої мають підтримку серед поляків, – Туск

Він вважає, що “є інциденти і вчинки, які можуть виправдати цю напругу”

Зеленський відреагував на відставку Стармера і назвав його “бажаним гостем” в Україні

Він подякував йому та Британії за допомогу Україні

Час не на боці Москви, Росія повинна негайно повернутися до переговорного процесу та укласти мирну угоду, – заява США в ООН

Вашингтон налаштований домогтися негайного припинення вогню