На Харківщині внаслідок наїзду автомобіля на міну на території лісгоспу загинули четверо чоловіків.

Про це повідомив у Телеграмі начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

“На Харківщині залишається дуже високою мінна небезпека. На території Ізюмського лісового господарства біля с. Співаківка працівник цього господарства та ще 3 чоловіків, що їхали з ним на автомобілі, підірвалися на протитанковій міні. Всі четверо чоловіків 21-го, 39-ти, 43-х та 54-х років загинули на місці”, – повідомив начальник ОВА.

 

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

Синєгубов укотре наголосив, що ліси та лісосмуги на деокупованих територіях є дуже небезпечними через міни, залишені російськими окупантами.

Нагадаємо, на Харківщині 22 лютого ЗСУ виявили дві російські диверсійно-розвідувальні групи. Одну з них українські оборонці витіснили на територію Росії.

Подібні

РФ тисне на Білорусь для відкриття нового фронту проти України, — WSJ

Головна причина – сповільнення наступальних дій загарбники на Донбасі

ЗСУ отримають модернізовані бронеавтомобілі “Гюрза-2”: які головні характеристики

Головна фішка такої машини – оснащення ШІ

Україна закупить нову велику партію 155-мм пострілів через конкурентний тендер, – Федоров

Попередній аналогічний тендер дозволив зекономити понад 16% від очікуваної вартості

Україна підписала з Німеччиною угоду на закупівлю 600 ракет для ППО

Німеччина має ліцензію США на виробництво боєприпасів для систем Patriot