Телеканал Fox News
Фото: depositphotos.com

Ведучий Fox News Джессі Воттерс заявив про бажання вторгнутися до Канади. За його словами, бути частиною США – це “привілей” і “всі хочуть американське громадянство”.

Про це він заявив в ефірі телеканалу.

“Канада… той факт, що вони не хочуть, щоби ми їх захопили, викликає в мене бажання вторгнутися. Я хочу вгамувати свою імперіалістичну спрагу”, – заявив Воттерс в ефірі.

Також варто додати, що обраний американський президент Дональд Трамп вже кілька разів виступав за приєднання Канади до США. При цьому учора, 7 січня, він заявив, що не використовуватиме для цього військову силу, а покладатиметься на економічну

Нагадаємо, американський мільярдер Ілон Маск назвав прем’єра-міністра Канади Джастіна Трюдо “дівчинкою”. Так він відреагував на пост Трюдо за відмову віддавати президенту США Дональду Трампу Канаду.

Подібні

На Миколаївщині судитимуть посадовців ТЦК, які катували батька пʼятьох дітей

Тепер посадовцям загрожує до 12 років в’язниці

Свириденко не бачить достатніх темпів підготовки Києва до зими

Вона провела нараду з мером Києва Віталієм Кличом

Смілянський заявив, що рішення НБУ про його звільнення є спробою зірвати створення поштового банку

Каже, що юристи вже готують позови

У РФ б’ють на сполох через труднощі із набором контрактників

Підготовка до так званої мобілізації триває вже кілька місяців