Телеканал Fox News
Фото: depositphotos.com

Ведучий Fox News Джессі Воттерс заявив про бажання вторгнутися до Канади. За його словами, бути частиною США – це “привілей” і “всі хочуть американське громадянство”.

Про це він заявив в ефірі телеканалу.

“Канада… той факт, що вони не хочуть, щоби ми їх захопили, викликає в мене бажання вторгнутися. Я хочу вгамувати свою імперіалістичну спрагу”, – заявив Воттерс в ефірі.

Також варто додати, що обраний американський президент Дональд Трамп вже кілька разів виступав за приєднання Канади до США. При цьому учора, 7 січня, він заявив, що не використовуватиме для цього військову силу, а покладатиметься на економічну

Нагадаємо, американський мільярдер Ілон Маск назвав прем’єра-міністра Канади Джастіна Трюдо “дівчинкою”. Так він відреагував на пост Трюдо за відмову віддавати президенту США Дональду Трампу Канаду.

Подібні

Смілянський пояснив, чому Зеленський відправив Навроцькому орден не “Укрпоштою”

Останні два місяці автівки “Укрпошти” блокуються польською митницею

У Польщі стверджують, що українська сторона відмовилася від зустрічі Зеленського із Навроцьким

“Українська сторона не була зацікавлена у реальній дискусії із польським президентом”

Нідерланди підпишуть інноваційну угоду з Києвом та виділять 500 мілн євро на оборону

Сукупний внесок Нідерландів у PURL досяг позначки в 1 мільярд євро

Макрон і Мерц розкритикували президента Євроради Кошту за таємні розмови з Росією — Politico

Макрона та Мерца підтримали лідери країн Балтії, Данії та Нідерландів