Телеканал Fox News
Фото: depositphotos.com

Ведучий Fox News Джессі Воттерс заявив про бажання вторгнутися до Канади. За його словами, бути частиною США – це “привілей” і “всі хочуть американське громадянство”.

Про це він заявив в ефірі телеканалу.

“Канада… той факт, що вони не хочуть, щоби ми їх захопили, викликає в мене бажання вторгнутися. Я хочу вгамувати свою імперіалістичну спрагу”, – заявив Воттерс в ефірі.

Також варто додати, що обраний американський президент Дональд Трамп вже кілька разів виступав за приєднання Канади до США. При цьому учора, 7 січня, він заявив, що не використовуватиме для цього військову силу, а покладатиметься на економічну

Нагадаємо, американський мільярдер Ілон Маск назвав прем’єра-міністра Канади Джастіна Трюдо “дівчинкою”. Так він відреагував на пост Трюдо за відмову віддавати президенту США Дональду Трампу Канаду.

Подібні

Візит Зеленського у польський Ґданськ на конференцію з відновлення України поки під питанням, – ОП

Обговорення цієї поїздки досі триває

Навроцький назвав вступ України до ЄС загрозою для польських фермерів

На його думку, Брюссель чинить тиск на аграрний сектор країни

СБУ уразила четвертий ЗРК “Панцир” поблизу Керчі і ангари на аеродромі “Саки” в Криму

Завдано ударів по ППО в районі Керченської протоки

Зеленський заявив, що визначати перемовника від Європи у діалозі з Кремлем буде Україна

Під час останнього саміту ЄС, Україні присвятили всю непублічну частину заходу