Телеканал Fox News
Фото: depositphotos.com

Ведучий Fox News Джессі Воттерс заявив про бажання вторгнутися до Канади. За його словами, бути частиною США – це “привілей” і “всі хочуть американське громадянство”.

Про це він заявив в ефірі телеканалу.

“Канада… той факт, що вони не хочуть, щоби ми їх захопили, викликає в мене бажання вторгнутися. Я хочу вгамувати свою імперіалістичну спрагу”, – заявив Воттерс в ефірі.

Також варто додати, що обраний американський президент Дональд Трамп вже кілька разів виступав за приєднання Канади до США. При цьому учора, 7 січня, він заявив, що не використовуватиме для цього військову силу, а покладатиметься на економічну

Нагадаємо, американський мільярдер Ілон Маск назвав прем’єра-міністра Канади Джастіна Трюдо “дівчинкою”. Так він відреагував на пост Трюдо за відмову віддавати президенту США Дональду Трампу Канаду.

Подібні

Путін звинуватив Україну у спробах зірвати турсезон і наказав “звести до нуля” наслідки ударів

За його словами, Москва згодна на діалог винятково “на базі стамбульських домовленостей”

На тлі конфлікту між Зеленським і Навроцьким антиукраїнські настрої мають підтримку серед поляків, – Туск

Він вважає, що “є інциденти і вчинки, які можуть виправдати цю напругу”

Ексміністра часів Януковича викрили на привласненні понад 5 млн грн

Зловмисникам загрожує до 12 років в’язниці з конфіскацією майна