Телеканал Fox News
Фото: depositphotos.com

Ведучий Fox News Джессі Воттерс заявив про бажання вторгнутися до Канади. За його словами, бути частиною США – це “привілей” і “всі хочуть американське громадянство”.

Про це він заявив в ефірі телеканалу.

“Канада… той факт, що вони не хочуть, щоби ми їх захопили, викликає в мене бажання вторгнутися. Я хочу вгамувати свою імперіалістичну спрагу”, – заявив Воттерс в ефірі.

Також варто додати, що обраний американський президент Дональд Трамп вже кілька разів виступав за приєднання Канади до США. При цьому учора, 7 січня, він заявив, що не використовуватиме для цього військову силу, а покладатиметься на економічну

Нагадаємо, американський мільярдер Ілон Маск назвав прем’єра-міністра Канади Джастіна Трюдо “дівчинкою”. Так він відреагував на пост Трюдо за відмову віддавати президенту США Дональду Трампу Канаду.

Подібні

Без угорського блокування, ЄС може впровадити санкції проти РФ одразу на рік

Раніше доводилося кожні шість місяців умовляти Орбана і Фіцо підтримати обмеження

Латвія оголосила про виділення додаткових 7 млн євро для України в межах програми PURL

Таким чином загальний внесок країни в ініціативу становитиме вже 24 млн євро

Посольство США в Москві закликало американців шукати укриття під час атак українських дронів на РФ

Дипломати заборонили фотографувати або знімати дрони, їхні уламки та наслідки ударів

У Росії виник гострий дефіцит комплексів С-300 через удари ЗСУ та брак західних мікросхем, — CBS News

Але навіть без С-300 у Росії залишаються сучасніші системи ППО