Знеструмлення у 10 областях України
Фото: ДТЕК

У Дніпропетровській, Донецькій та Запорізькій областях 29 січня фіксують знеструмлення споживачі внаслідок чергових обстрілів РФ енергетичної інфраструктури.

Про це повідомив перший заступник міністра енергетики Артем Некрасов.

За його словами, через несприятливі погодні умови без електропостачання залишаються понад 500 населених пунктів у Одеській, Вінницькій, Миколаївській, Київській, Чернігівській, Черкаській та Кіровоградській областях.

“Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній у цілодобовому режимі. Найскладнішою залишається ситуація у прифронтових та прикордонних регіонах, де відновлення електропостачання ускладнене постійними бойовими діями”, – зазначив Некрасов.

Нагадаємо, що в опівночі 29 січня Київ перейшов на тимчасові графіки стабілізаційних відключень. Енергетикам вдалося розробити план подачі світла навіть за умов значного дефіциту, проте він суттєво відрізнятиметься від звичних форматів.

Подібні

Сибіга зустрівся у Франції з Рубіо: розповів про атаку РФ на Лавру і про успіхи України на фронті

“Ми обговорили шляхи просування мирного процесу”

Рада розблокувала закон, який передбачає збільшення фінансування оборони на 1,56 трлн грн

Рада відхилила 7 постанов, які блокували закон

Федоров сказав, коли почнуть звільняти військових, що служать з 2022 року і більше

Указ президента матиме пріоритет над підписаними контрактами

Українські дрони зупинили роботу НПЗ у Москві, пошкодивши понад 50% потужностей, — Reuters

Удар припав на підприємство компанії “Газпром нефть”, розташоване на південному сході Москви