Знеструмлення у 10 областях України
Фото: ДТЕК

У Дніпропетровській, Донецькій та Запорізькій областях 29 січня фіксують знеструмлення споживачі внаслідок чергових обстрілів РФ енергетичної інфраструктури.

Про це повідомив перший заступник міністра енергетики Артем Некрасов.

За його словами, через несприятливі погодні умови без електропостачання залишаються понад 500 населених пунктів у Одеській, Вінницькій, Миколаївській, Київській, Чернігівській, Черкаській та Кіровоградській областях.

“Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній у цілодобовому режимі. Найскладнішою залишається ситуація у прифронтових та прикордонних регіонах, де відновлення електропостачання ускладнене постійними бойовими діями”, – зазначив Некрасов.

Нагадаємо, що в опівночі 29 січня Київ перейшов на тимчасові графіки стабілізаційних відключень. Енергетикам вдалося розробити план подачі світла навіть за умов значного дефіциту, проте він суттєво відрізнятиметься від звичних форматів.

Подібні

Кличко показав, як Київ готується до зими: необхідно 30 млрд, половину суми надасть держбюджет

До кінця року місто планує отримати близько 200 МВт додаткової когенераційної потужності

Україна готова до прямих переговорів з Росією, але терпіння Києва не безмежне, – постпред Мельник

Наразі пропонується припинення вогню вздовж фактичної лінії фронту

У БЕБ триває друга хвиля атестації працівників: які знання перевіряють, і що відбувається в разі нездачі

Після тестів на знання законодавства, перевірятимуть загальні здібності

Макрон і Мерц розкритикували президента Євроради Кошту за таємні розмови з Росією — Politico

Макрона та Мерца підтримали лідери країн Балтії, Данії та Нідерландів