Подоляк про червоні лінії
Фото: Михайло Подоляк/president.gov.ua

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував звістку про намір Росії припинити обстріли з 6 по 7 січня.

Про це Подоляк написав у своєму Twitter.

“Перше. Україна не атакує чужу територію та не вбиває громадянське населення, як це робить Росія. Україна знищує лише членів окупаційної армії на своїй території”, – наголосив радник

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі.

Він також додав, що перемир’я може початися тоді, коли Росія залишить українські території.

“Росія має залишити окуповані території – лише тоді у неї розпочнеться “тимчасове перемир’я”. Лицемірство залиште собі…”, – написав Подоляк.

Раніше Подоляк заявив, що запропоноване головою “Російської православної церкви” патріархом Кирилом “різдвяне перемир’я” є цинічною пасткою та елементом пропаганди.

Подібні

“Мадяр” підтвердив атаку на головну підстанцію окупованого Севастополя

Птахи СБС “результативно відпрацювали” 48 оперативних та планових військових цілей за ніч

СБУ взялася за схему, у межах якої українське зерно постачали до Ірану, — ЗМІ

Ймовірно, це була частина плати РФ за іранські ударні дрони Shahed

Вночі СБС завдали масштабного удару по 60 цілях у тилу РФ, – Мадяр

Основний удар припав на Кримський півострів

На Хмельницькій АЕС проводять слідчі дії: що відомо

Вони стосуються окремих закупівель, проведених у попередні роки