Подоляк про червоні лінії
Фото: Михайло Подоляк/president.gov.ua

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував звістку про намір Росії припинити обстріли з 6 по 7 січня.

Про це Подоляк написав у своєму Twitter.

“Перше. Україна не атакує чужу територію та не вбиває громадянське населення, як це робить Росія. Україна знищує лише членів окупаційної армії на своїй території”, – наголосив радник

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі.

Він також додав, що перемир’я може початися тоді, коли Росія залишить українські території.

“Росія має залишити окуповані території – лише тоді у неї розпочнеться “тимчасове перемир’я”. Лицемірство залиште собі…”, – написав Подоляк.

Раніше Подоляк заявив, що запропоноване головою “Російської православної церкви” патріархом Кирилом “різдвяне перемир’я” є цинічною пасткою та елементом пропаганди.

Подібні

Сікорський припустив, що РФ може готувати провокацію на власній території під чужим стягом

Він навів у приклад Гливицьку провокацію під чужим прапором

“Прапор ми встановили”: у ВМС розповіли про ситуацію на стратегічній Кінбурнській косі

Ця територія наразі залишається районом активних бойових дій

У РФ силовики вмовляють Путіна перенести вибори до Держдуми: які аргументи

Для Путіна вибори мають особливе значення. Це мантра для населення, що “все під контролем”

Візит Зеленського у польський Ґданськ на конференцію з відновлення України поки під питанням, – ОП

Обговорення цієї поїздки досі триває