Фото: сайт ДБР

ДБР викрило масштабну схему поборів на Одеській митниці. Працівники вимагали гроші навіть за генератори. За одну зміну “заробляли” понад 65 тис. грн.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

“Митники брали гроші з усіх, хто перевозив товари через кордон. Це підтверджують й обшуки адмінбудівлі митного поста. Працівники ДБР виявили схованки грошей співробітників митниці. Ховали під плінтусами, у комп’ютерній техніці, обігрівачах, макулатурі та навіть у туалеті”, – йдеться у повідомленні.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

Повідомляється, що під час спецоперації було затримано інспектора Одеської митниці, який вимагав з імпортера “плату” за безперешкодний ввіз генераторів та електроприладів в Україну.

“Митник брав гроші за не створення штучних проблем при митному оформленні генераторів попри те, що нині діють пільгові умови для їх розмитнення. Такі “послуги” він оцінював у 50% від суми офіційних митних платежів”, – повідомляють у бюро.

Нагадаємо, що СБУ затримала заступника голови Одеської обласної військової адміністрації, який за 35 тис. дол. пропонував своєму підлеглому посприяти уникнути тюрми.

Подібні

Зеленський доручив ГУР та ЗСУ бити на випередження по російських об’єктах

Удари Сил оборони вже змусили Кремль оголити протиповітряну оборону в регіонах

Україна підписала з Німеччиною угоду на закупівлю 600 ракет для ППО

Німеччина має ліцензію США на виробництво боєприпасів для систем Patriot

Окупований Севастополь залишився без світла після нічної атаки дронів

Місцеві кажуть про влучання у Балаклавську ТЕС

ЄС завтра виплатить Україні перший транш кредиту на 3,2 мільярда євро, — єврокомісарка Кос

Ці кошти є частиною загального кредитного пакету ЄС для України обсягом 90 мільярдів євро