Фото: сайт Київської міської ради

Сьогодні, 7 грудня, на засіданні Київради планують виділити 10 мільйонів гривень на поточний рік та ще 50 мільйонів гривень на наступний. Кошти передбачені на виплати містянам, які мобілізуються до лав ЗСУ.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

“Київ виплачуватиме 30 тисяч гривень киянам, мобілізованим після 1 грудня цього року. Така виплата є одноразовою та спрямована на додаткове матеріальне забезпечення новобранців. Кошти виділені за програмою “Захисник Києва”, – розповів він. 

Загалом, цьогоріч Київрада віднайшла на допомогу українським захисникам майже сім мільярдів гривень. Кошти планують виділяти з бюджету за зверненнями військових. 

“До кінця цього року ухвалимо ще кілька рішень про фінансову підтримку підрозділів ЗСУ. Зокрема, готуємо проєкти рішень до наступного засідання, аби виділити ще понад 700 мільйонів гривень”, – додав мер.

Нагадаємо, 1 грудня вже повідомлялося, що Київ має намір виплачувати по 30 тисяч гривень кожному мобілізованому. Таким чином хочуть заохотити чоловіків вступати до лав ЗСУ.

Подібні

Україна готова до прямих переговорів з Росією, але терпіння Києва не безмежне, – постпред Мельник

Наразі пропонується припинення вогню вздовж фактичної лінії фронту

ЗСУ ️уразили нафтобазу в Краснодарському краї РФ, мости і радіолокаційний комплекс ворога “Скала-М”

Ступені завданих збитків наразі встановлюються

“Це ніколи не було угодою”: Рубіо заперечив наявність домовленостей між США та РФ щодо України на Алясці

Він спростував чутки про будь-які залаштункові компроміси

У Польщі триває скандал навколо України: політики повертають ордени і закликають блокувати вступ в ЄС

Головна причина – присвоєння ОЦСО “Північ” ССО ЗСУ звання “імені Героїв УПА”