ТЦК
Фото: Генштаб ЗСУ

У Київраді, на найближчому засіданні, розглянуть питання матеріального заохочення для жителів столиці задля мобілізації чоловіків. Йдеться про виплати у 30 тисяч гривень для кожного новобранця.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

“На найближчому засіданні Київрада розгляне питання матеріального заохочення для киян, які будуть мобілізовані до Збройних сил України з грудня. Місто віднайшло кошти для виплат по 30 тисяч гривень кожному новобранцю”, – зазначив він.

Таким чином хочуть заохотити людей активніше вступати до лав ЗСУ. Очікується, що це значно пришвидшить хід мобілізації.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський доручив головнокомандувачу ЗСУ, міністру оборони та прем’єр-міністру підготувати комплексний план із мобілізації

Читайте також: Данілов про перебіг мобілізації в Україні – хотілося би більше солдатів, але виходимо із того, що є

Подібні

На вимогу Мадяра з декларації саміту ЄС вилучили пункт про прискорення вступу України

Він зазначив, що “це було нелегко”

Мадяр анонсував розслідування щодо затримання українських інкасаторів в Угорщині: деталі заяви

Генпрокурору країни доручено “негайно цим зайнятись”

Україна та Німеччина спільно розроблятимуть антибалістичні системи, — Зеленський

Він сподівається, що результати можна буде побачити вже до зими 2026

Кличко заявив, що уряд “підкидає якісь шаради” і не дотримується домовленостей про підготовку Києва до зими

“Уряд нам заявив, що йдеться тільки про фінасування. А до робіт відношення практично не матиме”.