Друзя вже звинувачували у хабарі
Фото з відкритих джерел

У Шевченківському районному суді Києва обрали запобіжний захід головному психіатру Збройних сил України Олегу Друзю. Чоловіка підозрюють у незаконному збагаченні на понад 1 мільйон доларів. 

Про це пише видання “Суспільне”.

Йдеться про взяття під варту строком на 60 днів із можливістю внесення застави в розмірі 49 мільйонів гривень. Друзь перебуватиме під вартою в лікувальній установі до поліпшення стану здоровʼя.

Водночас його адвокати заявляли, що затримання було незаконним, адже лише учора, 21 січня, його виписали з реанімаційного відділення. 

Адвокат початком засідання розповів, що підозрюваний перебував “у вкрай тяжкому стані в кареті “швидкої” під крапельницями”. Тому в залі суду перебували медики. Друзь також був присутній на засіданні. Однак оголошення рішення суду він відмовився від коментарів.

Нагадаємо, 21 січня СБУ затримала головного психіатра ЗСУ Олега Друзя, який за час повномасштабної війни заробив понад 1 мільйон доларів. У нього знайшли нерухомість та автопарк з кількома дорогими іномарками.

Також зʼясувалося, що його дружина і донька мали громадянство РФ, а його самого вже ловили на хабарі. А в 2017 році заява Друзя про “потенційну небезпеку” ветеранів і військових запустила флешмоб “Я – один із 93%”.

Подібні

ДБР почало розслідування авіакатастрофи Су-24М на Хмельниччині: що вже відомо

Інцидент попередньо кваліфікують як порушення правил польоту

Зеленський на аудієнції у короля Бельгії розповів про удари РФ по Києво-Печерській лаврі

Також вони також обговорили ситуацію на фронті та євроінтеграцію

Дефіцит пального дістався російського Сибіру: місцева влада встановлює обмеження на продаж

Це стосується як бензину, так і дизельного пального

На вимогу Мадяра з декларації саміту ЄС вилучили пункт про прискорення вступу України

Він зазначив, що “це було нелегко”