Сили оборони знищили два російських ТОРа

У ніч проти 16 березня Сили оборони України уразили засоби протиповітряної оборони росіян на окупованій території.

Про це повідомили у  Генштаб ЗСУ.

“Зафіксовано ураження зенітного ракетного комплексу “ТОР-М1” у районі Коробкиного (тимчасово окупована територія Луганської області), а також зенітного ракетного комплексу “ТОР” поблизу Балашівки (ТОТ Запорізької обл.)”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, уражено радіолокаційну станцію зі складу зенітного ракетного комплексу С-300 у районі Червоного (ТОТ Донецької області).

“Крім цього підрозділи Сил оборони України били по пунктах управління окупантів. Зокрема, зафіксовано ураження командно-спостережних пунктів у районах Степного (ТОТ Донецької обл.) та Багатого (ТОТ Запорізької обл.). Масштаби завданих збитків та втрати ворога уточнюються”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Україна зірвала великий весняний наступ Росії і повернула контроль над 434 км² територій, – Зеленський

Подібні

РФ атакувала виробництво українських БпЛА “Генерал Черешня”

Наразі компанія оцінює масштаби збитків і визначає обсяг відновлювальних робіт

Зеленський відреагував на відставку Стармера і назвав його “бажаним гостем” в Україні

Він подякував йому та Британії за допомогу Україні

Президент Польщі Навроцький позбавив Зеленського найвищої державної нагороди — Ордена Білого Орла

За його словами, Орден вимагає поваги до історичних цінностей країни

Київ виділив 483 млн грн на мобільні укриття, але так і не купив жодного, – розслідування BIHUS

У Києві працюють лише поодинокі мобільні укриття, встановлені за кошти бізнесу