Сили оборони знищили два російських ТОРа

У ніч проти 16 березня Сили оборони України уразили засоби протиповітряної оборони росіян на окупованій території.

Про це повідомили у  Генштаб ЗСУ.

“Зафіксовано ураження зенітного ракетного комплексу “ТОР-М1” у районі Коробкиного (тимчасово окупована територія Луганської області), а також зенітного ракетного комплексу “ТОР” поблизу Балашівки (ТОТ Запорізької обл.)”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, уражено радіолокаційну станцію зі складу зенітного ракетного комплексу С-300 у районі Червоного (ТОТ Донецької області).

“Крім цього підрозділи Сил оборони України били по пунктах управління окупантів. Зокрема, зафіксовано ураження командно-спостережних пунктів у районах Степного (ТОТ Донецької обл.) та Багатого (ТОТ Запорізької обл.). Масштаби завданих збитків та втрати ворога уточнюються”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Україна зірвала великий весняний наступ Росії і повернула контроль над 434 км² територій, – Зеленський

Подібні

Один із найбільших пакетів в історії: Федоров заявив про понад $4 млрд допомоги за підсумками “Рамштайну”

Партнери готові нарощувати обсяги постачань, оскільки бачать “вікно можливостей”

Навроцького не запросили на конференцію з відновлення України у Ґданськ

Організацією та запрошенням гостей займались Туск та Зеленський

ЄС завтра виплатить Україні перший транш кредиту на 3,2 мільярда євро, — єврокомісарка Кос

Ці кошти є частиною загального кредитного пакету ЄС для України обсягом 90 мільярдів євро

Російські БпЛА вже не літають вздовж кордону України і Білорусі після ультиматуму Зеленського, – ЗМІ

Навесні та на початку літа 2026 року прольоти російських БпЛА вздовж кордону були масовими