Міненерго про стан мережі
Фото: ДТЕК

Вранці 13 грудня армія РФ завдала масованого удару по теплоелектростанціях ДТЕК. У компанії повідомляють про пошкодження обладнання.

Про це йдеться в офіційній заяві ДТЕК.

“Сьогодні, 13 грудня, росія здійснила чергову масовану терористичну атаку на енергетичну інфраструктуру України. Атаковано теплоелектростанції ДТЕК. За попередньою інформацією, постраждалих немає”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляють, що внаслідок масованої атаки було серйозно пошкоджено обладнання ТЕС.

“Після закінчення обстрілів енергетики оперативно розпочали усунення їх наслідків та відновлення роботи обладнання”, – йдеться у заяві.

В компанії зазначають, що це вже дванадцята масована атака на українську енергетику і девʼята масована атака на енергетичні підприємства компанії цьогоріч.

Нагадаємо, що з вечора 12 грудня окупанти запустили значну кількість ударних безпілотників. А ближче до ранку тактична авіація РФ атакувала Україну ракетами з різних напрямків. Переважна більшість з них зрештою атакували захід і південь країни.

Згодом стало відомо, що армія РФ випустила 93 ракети. Українським оборонцям вдалося збити 81. Крім того, окупанти задіяли під час атаки безпілотники.

Читайте також: Українська енергетична система під масованою атакою РФ: коментар міністра Галущенка

Подібні

РФ атакувала виробництво українських БпЛА “Генерал Черешня”

Наразі компанія оцінює масштаби збитків і визначає обсяг відновлювальних робіт

Армія РФ атакувала енергетику України: є постраждалі

Також відомо про різноманітні руйнування

Мадяр анонсував звільнення з посади генпрокурора Угорщини через “справу українських інкасаторів”

Посадовець “прославився” своїми зв’язками з Орбаном і небажанням розслідувати справи щодо корупції

Дефіцит пального дістався російського Сибіру: місцева влада встановлює обмеження на продаж

Це стосується як бензину, так і дизельного пального