Міненерго про стан мережі
Фото: ДТЕК

Вранці 13 грудня армія РФ завдала масованого удару по теплоелектростанціях ДТЕК. У компанії повідомляють про пошкодження обладнання.

Про це йдеться в офіційній заяві ДТЕК.

“Сьогодні, 13 грудня, росія здійснила чергову масовану терористичну атаку на енергетичну інфраструктуру України. Атаковано теплоелектростанції ДТЕК. За попередньою інформацією, постраждалих немає”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляють, що внаслідок масованої атаки було серйозно пошкоджено обладнання ТЕС.

“Після закінчення обстрілів енергетики оперативно розпочали усунення їх наслідків та відновлення роботи обладнання”, – йдеться у заяві.

В компанії зазначають, що це вже дванадцята масована атака на українську енергетику і девʼята масована атака на енергетичні підприємства компанії цьогоріч.

Нагадаємо, що з вечора 12 грудня окупанти запустили значну кількість ударних безпілотників. А ближче до ранку тактична авіація РФ атакувала Україну ракетами з різних напрямків. Переважна більшість з них зрештою атакували захід і південь країни.

Згодом стало відомо, що армія РФ випустила 93 ракети. Українським оборонцям вдалося збити 81. Крім того, окупанти задіяли під час атаки безпілотники.

Читайте також: Українська енергетична система під масованою атакою РФ: коментар міністра Галущенка

Подібні

ЗСУ атакували Центр космічного зв’язку “Дубна” під Москвою: він заміняв окупантам Starlink

На території об’єкта після удару дронами була зафіксована доволі сильна пожежа

Трамп не вірив у перемогу України над РФ, але Європа його переконала, – Макрон

Американський лідер прогнозував швидку поразку

Зеленський попередив про посилення ударів з боку РФ найближчим часом

Він пояснив це тим, що “Путін слабшає”

Хакери створили копію “Резерв+” і продавали доступ для бажаючих уникнути мобілізації: деталі розслідування

У “додатку” встигли зареєструвалося понад 4 тисячі користувачів