Український військовий
Фото: МОУ

Міністерство оборони України ініціювало новий законопроєкт, який надає річну відстрочку добровольцям за “Контрактом 18-24”.

Про це повідомляють у Міністерстві оборони України.

Відповідний законопроєкт вже схвалений урядом. Адже раніше, після звільнення з військової служби, таких добровольців ставили на облік та могли відразу ж призвати знову. Така відстрочка дозволить бійцям відпочити та, за потреби, пройти необхідну медико-соціальну реабілітацію.

Як відомо, у лютому Міноборони офіційно розпочало проєкт “Контракт 18-24”. Це добровільна ініціатива для українців віком 18-24 роки, які готові приєднатися до ЗСУ на один рік. Проєкт пропонує додаткову фінансову винагороду, професійний вишкіл за участі інструкторів з бойовим досвідом та соціальні гарантії.

Нагадаємо, підготовка чоловіків, які долучилися на військову службу за “Контрактом 18-24”, відбувається за трирівневою програмою. Загалом її тривалість сягає близько трьох місяців.

Читайте також: “Йдуть не заради грошей”: у ЗСУ розповіли, яка головна мотивація для добровольців за контрактом “18-24”

Подібні

Вночі СБС завдали масштабного удару по 60 цілях у тилу РФ, – Мадяр

Основний удар припав на Кримський півострів

У БЕБ триває друга хвиля атестації працівників: які знання перевіряють, і що відбувається в разі нездачі

Після тестів на знання законодавства, перевірятимуть загальні здібності

Понад 60 тисяч тонн боєприпасів: Зеленський назвав втрати РФ після удару по арсеналу Балтійського флоту

Арсенал знаходився поблизу Санкт-Петербурга

У Польщі кажуть, що не отримували від України офіційної відмови щодо участі Зеленського у конференції у Гданську

Однак в разі відмови конференція все одно відбудеться