Блекаут, відключення
Фото: Політарена

Енергетики збільшили потужність подачі електроенергії для житлових масивів Дарницького та Дніпровського районів, які залишилися без тепла внаслідок останнього обстрілу.

Про це повідомляє ДТЕК в Telegram.

Тепер світло в цих районах вимикатимуть лише у пікові години: з 8:00 до 11:00 та з 18:00 до 21:00. В інший час електропостачання має бути стабільним.

Читайте також: Район ТЕЦ-4 залишається критичною точкою на енергокарті Києва, — Міненерго

Через те, що мешканці масово використовують обігрівачі, навантаження на мережу значно зросло.

“Мережі зараз дуже перевантажені. Коли всі одночасно вмикають бойлери й обігрівачі — можуть траплятися аварії. Тому просимо: вмикайте потужні прилади по черзі”, – говориться у повідомленні.

Почергове вмикання бойлерів та обігрівачів дозволить техніці витримати пікові навантаження та забезпечити район світлом без додаткових обмежень.

Читайте також: На відновлення Дарницької ТЕЦ знадобиться близько 2-х місяців: об’єкт отримав критичні пошкодження, — Кличко

Нагадаємо, що у ніч проти 3 лютого російська армія знову масовано атакувала ракетами і дронами енергетичні об’єкти у Харківській, Сумській, Дніпропетровській та Черкаській областях. Під час цієї атаки у Києві було 20 градусів морозу, у Харкові – 22.

Читайте також: Рютте на власні очі побачив наслідки російського удару по київській ТЕЦ

Подібні

Влада РФ приховує масштаби українських атак і масово відмовляється від сирен — СЗРУ

У тимчасово окупованому Криму загарбники вирішили взагалі не реагувати на кожен проліт безпілотника

У Воронежі ракетами атакований завод, де виробляють начиння для російських “Іскандерів” і “Панцирів”

У Генштабі ЗСУ підтверили, що застосували високоточні ракети

В Україні вилучену у хакерів криптовалюту вперше передали державі

Йдеться про понад 372 мільйони гривень

Зеленський назвав напрямки, де Білорусь розбудовує військову інфраструктуру для розширення війни

Вздовж українського кордону фіксується фінальний етап будівництва нових доріг