Screenshot

Прикордонники-оператори БпЛА “Сталевого кордону” знищили позиції противника та відпрацювали по ворожому зв’язку на Курському і Північно-Слобожанському напрямках.

Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.

Бійці “Сталевого кордону” провели успішну серію ударів за допомогою дронів на Курському та Північно-Слобожанському напрямках. Оператори БпЛА виявили та влучно уразили оборонні позиції окупантів, завдавши ворогу втрат у живій силі та техніці.

Також прикордонники зосередилися на руйнуванні ворожої інфраструктури. Зокрема, було виведено з ладу вузли зв’язку противника, що дозволило суттєво порушити координацію підрозділів загарбника на цих ділянках фронту.

Нагадаємо, прикордонники знищили понад 2 тисячі цілей ворога за тиждень. Дрони, техніка, укриття – ворог зазнав серйозних втрат від ДПСУ.

Читайте також: Прикордонник з підрозділу “Оріон” розповів про особливості роботи військових зв’язківців

Подібні

Зеленський у Єврораді закликав негайно розблокувати 6 млрд євро European Peace Facility для підготовки України до зими

Пріоритетними є пальне та боєприпаси для ППО

Президент Польщі Навроцький позбавив Зеленського найвищої державної нагороди — Ордена Білого Орла

За його словами, Орден вимагає поваги до історичних цінностей країни

На Харківщині посадовці енергосектору привласнили понад 8 млн грн під час будівництва захисних споруд

Тепер їм загрожує до 12 років вʼязниці з конфіскацією майна

РФ атакувала виробництво українських БпЛА “Генерал Черешня”

Наразі компанія оцінює масштаби збитків і визначає обсяг відновлювальних робіт