Screenshot

Прикордонники-оператори БпЛА “Сталевого кордону” знищили позиції противника та відпрацювали по ворожому зв’язку на Курському і Північно-Слобожанському напрямках.

Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.

Бійці “Сталевого кордону” провели успішну серію ударів за допомогою дронів на Курському та Північно-Слобожанському напрямках. Оператори БпЛА виявили та влучно уразили оборонні позиції окупантів, завдавши ворогу втрат у живій силі та техніці.

Також прикордонники зосередилися на руйнуванні ворожої інфраструктури. Зокрема, було виведено з ладу вузли зв’язку противника, що дозволило суттєво порушити координацію підрозділів загарбника на цих ділянках фронту.

Нагадаємо, прикордонники знищили понад 2 тисячі цілей ворога за тиждень. Дрони, техніка, укриття – ворог зазнав серйозних втрат від ДПСУ.

Читайте також: Прикордонник з підрозділу “Оріон” розповів про особливості роботи військових зв’язківців

Подібні

У Верховній Раді затвердили перший річний звіт БЕБ, зростання легальних виторгів у травні склало 16,2 млрд грн, – Железняк

Це майже на 2 млрд грн більше, ніж було у квітні

У Генштабі ЗСУ підтвердили повторну атаку на Московський НПЗ: зафіксовано п’ять точок горіння

Крім того, під атакою українських дронів була нафтоабаза у Ростовській області і об’єкти у ТОТ

Майже 60% українців вважають територіальну цілісність і суверенітет України важливішими за добробут, – опитування

Водночас доволі багато людей (29%) вважають добробут важливішим

У столиці відбувся КиївПрайд, на якому учасники нагадали про участь ЛГБТ-військових в захисті України

Водночас на Майдані незалежності проходив Марш Традиції “на захист суспільної моралі”