Безпілотник вчергове влучив у вежу “Москва-Сіті”
Фото: Скриншот з відео

У Росії безпілотник знову влучив у вежу “Москва-Сіті”. Момент вибуху зафіксували місцеві камери відеоспостереження.

Про це повідомляє російський Telegram-канал Mash.

  

Відомо, що дрон влучив у недобудований житловий комплекс One Tower і пошкодив близько 100 кв. м. Будівлі. Постраждалих, за офіційною інформацією, немає.

  

Судячи з відео, дрон вдарив по північній стороні хмарочоса. Також у цьому напрямку, на півночі від “Москви-Сіті”, в тому числі підмосковні Хімки, збили й інший безпілотник.

Згодом у BBC News | Русская служба зазначили, що Москву атакували три безпілотники. Два із них збили під Москвою, а третій, як третій начебто втратив управління, але знову прилетів до “Москви-Сіті”. У цьому у РФ вчергове звинуватили Україну.

Нагадаємо, у ніч на 1 серпня безпілотник також влучив у вежу “Москва-Сіті”. Загалом зафіксовано вже чотири таких випадки.

Читайте також: Деякі атаки БПЛА на російські військові об’єкти відбуваються з території Росії, — британська розвідка

Подібні

Зеленський попередив про посилення ударів з боку РФ найближчим часом

Він пояснив це тим, що “Путін слабшає”

ЗСУ перебили логістику ворога: під ударом опинився міст із Криму та комплекс “Панцир-С”

Під потужний удар потрапили і центри керування дронами окупантів

Єдиний задоволений спостерігач — у Москві: в ЄС відреагували на конфлікт України та Польщі

Піньо додала, що Брюссель повністю довіряє двостороннім дискусіям, які наразі тривають між Варшавою та Києвом

В Україну повернули тіла 522 загиблих захисників

Правоохоронці та судмедексперти проведуть необхідні експертизи для ідентифікації загиблих