Бессент про санкції на російьску нафту
Фото: ОП

Міністр фінансів США Скотт Бессент заявив, що Україна може підписати угоду щодо надр наступного тижня, а американський президент Дональд Трамп “без вагань посилить санкції проти Росії, якщо виникне така необхідність”.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу Fox News.

“Ми передали завершений документ про економічне партнерство, який зараз розглядається українцями, і ми сподіваємося перейти до повноцінних обговорень і, можливо, навіть отримати підписи наступного тижня”, – прокоментував він.

Щодо санкцій проти Росії, американський міністр заявив, що “це буде визначатися наступними кроками російського керівництва, чи будуть санкції посилені або послаблені”.

“Президент Трамп, я думаю, без вагань посилить санкції, якщо це дасть йому перевагу на переговорах”, – запевнив Бессент.

Читайте також: Трамп каже, що Україна і США “уклали угоду про копалини” і тепер говорять “про території і енергетику”

Подібні

В уряді Польщі визнали, що їхній конфлікт з Україною грає на руку спільному ворогу – Росії

“Все йде в дуже поганому напрямку”

Європа покриває 99% військових потреб України і готує пакет на €60 мільярдів, — посол Німеччини

Також Німеччина у період з 2022 по 2030 рік потроює свій оборонний бюджет

У Верховній Раді затвердили перший річний звіт БЕБ, зростання легальних виторгів у травні склало 16,2 млрд грн, – Железняк

Це майже на 2 млрд грн більше, ніж було у квітні

Іспанія підготувала понад дев’ять тисяч українських військових за програмою ЄС, – Міноборони

З 2026 року базове навчання замінили на поглиблену технічну підготовку