ВСП про скандал з голодними бійцями
Фото: kmm.km.court.gov.ua

Українські захисники повністю зачистили від РФ село Панківка на Добропільському напрямку.

Про це повідомили в 1-му корпусі НГУ “Азов”.

“Підрозділи Сил оборони України продовжують звільнення територій на Добропільському напрямку. У результаті злагоджених дій від противника зачищено населений пункт Панківка та прилеглі території. Однак ворог продовжує нарощувати угруповання військ”, – йдеться у повідомленні.

Так, щоб посилити наступальний потенціал, РФ передислокувала в зону відповідальності додаткові резерви у складі: чотири бригади піхоти та один полк морської піхоти. Водночас ЗСУ докладають всіх зусиль, щоб зупинити просування ворога.

Що відомо про ситуацію на Добропільському напрямку

Ситуація на Добропільському напрямку Донецької області залишається напруженою, але контрольованою ЗСУ. На початку серпня російські окупаційні війська здійснили прорив, просунувшись у районі кількох населених пунктів. А також ворог намагався перерізати логістичні шляхи та оточити Костянтинівку, використовуючи тактику малих штурмових груп.

Однак українським захисникам вдалося стабілізувати ситуацію, зупинити наступ і почати контрнаступальні дії. Попри успіхи українських військ, мінна загроза в цьому регіоні залишається надзвичайно високою і  ворог продовжує нарощувати своє угруповання, перекидаючи додаткові резерви.

Нагадаємо, також нещодавно ЗСУ звільнили селище Новоекономічне на Донеччині. Нині там вже майорить український прапор.

Подібні

Україна та Німеччина спільно розроблятимуть антибалістичні системи, — Зеленський

Він сподівається, що результати можна буде побачити вже до зими 2026

У РФ силовики вмовляють Путіна перенести вибори до Держдуми: які аргументи

Для Путіна вибори мають особливе значення. Це мантра для населення, що “все під контролем”

Навроцького не запросили на конференцію з відновлення України у Ґданськ

Організацією та запрошенням гостей займались Туск та Зеленський

“Я зрозумів, що потрапив туди, куди треба”: прикордонник розповів, як опинився у лавах ДПСУ

Наразі він продовжує службу на українсько-білоруському кордоні